2733
2734
عنوان

شغل خواستگارم بی کلاس هست ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1753 بازدید | 46 پست

زندگیتون و بر مبنای با کلاس بودن و بی کلاس بودن بنا نکنین تورو خدا، خواستگار باید ادم باشه و بس، مرد باشه، شعور و اخلاق و جنم داشته باشه، شغلش بی کلاسی نیست، بی کلاسی اینه ک بعد چند سال با بچه به خاطر اخلاق گوه طرف راهی دادگاه بشی

در زندگی از تصور مصیبت های بیشماری رنج بردم که هرگز اتفاق نیفتادند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شخصیت و افکار طرف رو قیاس کن 

جا داره بگم تن آدمی شریفست به جان آدمیت

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
2731

مهم اینکه کار داره نون بازوشو میخوره

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

وضعش خوبه

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
2740

وضعش خوبه.بنظرم بی کلاس نیست

مرغ غذای هر روز ماست

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

اره بی کلاسه.اینکه شوهر بیکار باشه تا لنگ ظهر هم بخوابه کلاس داره..

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
2706