2737
2734
عنوان

آزمايش ذخيره تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 1018 بازدید | 73 پست
سلام عزيزم شما کجا ميرين دکتر؟تهرانين؟

سلام بله تهرانم من رفتم رويان زيرنظر دكتر شيما محيطي بودم

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اي يو اي کردين؟

نه عزيزم قرص اووبوست خوردم باردار شدم

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
2731
گلم مشکلتون چي بود؟

ذخيره تخمدانم كمه

چقدر خوشحال شدم براتون ؛ انشالله بسلامتی بغلش کنی  منم ذخیره تخمدانم ۰/۲ هست ۳۷ سالمه - امیدی ...

ممنونم سلامت باشی عزیزم چراکه نداره حتما به زودی باردار میشی

فقط چون سنتون بالای ۳۵ساله تحت نظر دکتر باشین و مرتب اقدام کنید

2740
ممنون عزیزم از دعای قشنگت؛ لازم هست قرص که گفتید بخورم؟؟

فدات شم عزیزم این قرص یه جورایی تخمک ها رو تقویت میکنه تاثیری تو ذخیره نداره

منم هرماه فولیکول های خوب داشتم فقط دکترم گفت ممکنه هسته داخلیشون بی کیفیت باشه این قرص رو نوشت البته قیمتشم بالاست و کمیابه اصلا پیدانمیشه،اگر دوست داری میتونی بخوری مکمله و عوارضی نداره

انشااله خیلی زود خبر بارداریتو بهمون بدی یه وقت نا امید نشی ها خیلی ها با ذخیره تخمدان کم طبیعی باردار شدن توکلت به خدا باشه

راستی همسرتونم از نظر اسپرم بررسی بشن خوبه چون من همسرمم مشکل داشت همزمان درمان کردیم😘

فدات شم عزیزم این قرص یه جورایی تخمک ها رو تقویت میکنه تاثیری تو ذخیره نداره منم هرماه فولیکول های ...

خیلی ممنون از توضیحات کاملت عزیزم😍 راستش من یک گل دختر چهار ساله دارم میدونم که همسرم سالمه، بعداز تولددخترم تا حالا پیشگیری میکردم  یه مدت پریودهام نامنظم شده بود و حالت گرگرفتگی داشتم

دکتر رفتم مشکوک شدم به یایسگی زودرس ؛ آزمایش هورمونی fsh - lh دادم که متاسفانه fsh بالا بود ۳۲ 

سنو هم دادم فولیکول غالب نداشتم 

آخرین مرحله آز  ذخیره تخمدان دادم که متاسفانه ۰/۲ بود دیگه هیچ امیدی ندارم اصلا فکرشو نمیکردم به همین زودی یائسه بشم  روزشب فکرم درگیر شده 

تو رو خدا برام دعا کن قلب پاکی داری که خدا دعات مستجاب کرده⚘❤

خیلی ممنون از توضیحات کاملت عزیزم😍 راستش من یک گل دختر چهار ساله دارم میدونم که همسرم سالمه، بعداز ...

خواهش میکنم خدا دخترنازتو برات حفظ کنه،اگر دومی رو میخوای که برو دنبال درمانش انشااله خدا بهت میده

چشم اگر لایق باشم حتما دعات میکنم عزیزم شمام دعا کن نی نیم به سلامت بیاد بغلم😘

خواهش میکنم خدا دخترنازتو برات حفظ کنه،اگر دومی رو میخوای که برو دنبال درمانش انشااله خدا بهت میده ...

حتما عزیزم انشالله کوچلوی نازتو بسلامتی بغل کنی❤⚘ 

دیگه توکلم به خداست انشالله مثل شما معجزشو نشونم بده👐

من رفتم رويان زيرنظر دكترشيما محيطي بودم براي من عددش٠/٣٠٥ بود  منم وقتي فهميدم خيلي ناراحت ب ...

دوست عزیز شما آی وی اف کردین؟ چون ذخیره تخمدان پایین رو میگن باید آی وی اف بشه. اصلا درمان دارویی نمیکنن