2733
2734
عنوان

اینقدر خسته م که حال ندارم برم حموم🥴🥴🥴🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سودا دارم  ی مدت عالی بودم  الانم تحت درمانم فک کنم برات توضیح دادم

اره یادمه منم سودام اون مدت ک قرص اینا میخوردم خوب بود الان ک چند مدته نرفتم بازم اونجوری شده 😫انقدر بدم میاد هر چقدر میخوابم بازم خستم 😥گشادیم چند برابر شده 😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
نه بچه ندارم

پس پاشو دیگه تنبلی کار زشته

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2728
باشه سعیمو میکنم  ممنون از انرژیت عزیزم😘😘

😘😘😘😘🌹🌹🌹🌹

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
من سودا دارم  ی مدت عالی بودم  الانم تحت درمانم فک کنم برات توضیح دادم

نشانه های سودا چیه؟

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱
اره یادمه منم سودام اون مدت ک قرص اینا میخوردم خوب بود الان ک چند مدته نرفتم بازم اونجوری شده 😫انقد ...

باید سودا کاملا خارج بش 

شبا موقع خواب کف پات حنا بزار بعد با سلفون بپیچ 

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740
باید سودا کاملا خارج بش  شبا موقع خواب کف پات حنا بزار بعد با سلفون بپیچ

پاهام رنگ حنا میشن اخه 😫😫

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
نشانه های سودا چیه؟

ب چیزای گرم بیشتر علاقه دارن 

باعث بیماری پوستی هم ممکنه بش 

اشفته ان عصبی میشن 

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
پاهام رنگ حنا میشن اخه 😫😫

بی رنگ خنگول 

من بیشتر از تو از این چیزا بدم میاد ولی بی رنگ گرفت مامانم

مهم اینه سلامت باشی

بی رنگ خنگول  من بیشتر از تو از این چیزا بدم میاد ولی بی رنگ گرفت مامانم مهم اینه سلامت باشی

اها خب اره مغزم ب بی رنگ نرسید 😂😂😂یاد بچگیامون افتادم میزاشتن کف پاهامون نارنجی 😂😂

اها خب اره مغزم ب بی رنگ نرسید 😂😂😂یاد بچگیامون افتادم میزاشتن کف پاهامون نارنجی 😂😂

من تا حالا انجام نداده بودم😂

من تا حالا انجام نداده بودم😂

ن بابا تو تمام عکسای بچگیم کف پاهام حناس

ن بابا تو تمام عکسای بچگیم کف پاهام حناس

😂😂😂😂وای چرا اخع😆

2706