2733
2734
عنوان

سوپرایز خواهر شوهر(عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 748 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنرمنده

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

خواهر شوهر من گل واقعا

خوب یا بد بودن به ذات و تربیت خانوادگی آدما هست وگرنه عمه ی منم نسبت به مامانم عالی بود 

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
2731

ماروز دختر برادخترام جشن گرفتیم خواهرشوهرم امد شام خورد حتی یک تبریک به بچه هام نگفت حتی کادو نیاورد وضع مالیش خوبه برادرشرهرم برا دخترام اورد اونیکی که عقد کرده هست اوردادم توقع نداره ولی یک عزتی هروقت مراسم بگیریم نمیاره یک بار برای پدر شوهرم تولد گرفتم همه کادو براش اوردن ولی این نه خوب روش میشه  اگر اون مراسم بگیره ماچیزی نبریم فتنه به همه میگه  حتی مراسم عروسیمون هم کادونداد برادرشوهرم عروسی داشت همهدادن این نداد 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2740
خواهر شوهر من گل واقعا خوب یا بد بودن به ذات و تربیت خانوادگی آدما هست وگرنه عمه ی منم نسبت به ماما ...

دقیقا خواهر شوهر منم.گللل گل 

افرین بستگی به اخلاق خودمونم داره که دیگران چه واکنشی نشون میدن خوب یا بد

2706