2737
2739
واقعا نمیتونم احساس میکنم باید یه چی ببینم تا یکم دلم خنک بشه راحت بشم 😔😔😔

دوستمون درست میگن موندنت درست نیس اما میدونم نمیتونی ب این راحتیا بری...امیدوارم خدا بهترین راهو بذاره جلوت و دلتو قوی کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره ولی بازم حقش نیست این همه ظلم،،،اونم پدر من که خییلی آقا و با وجدانه خیلی ... اما مثلا من چه گن ...

چرا من با چشم خودم میبینم که مادر بزرگم هنوز تو هفتاد و خورده ای سالگی چقدر به خالم ک ازدواج نکرده ظلم میکنه

اگر دردم را فریاد بزنم خیلیها از شنیدن صدایش کر میشوند .... من یه مرده ی متحرکم که باید بخاطر دو تا فرشته ی کوچولوم رو پاهام باستم و ناله نکنم .... بخندم ... برقصم .... و هر صبح یه نقاب خوشگل به صورت بزنم تا نه داشتن مادر براشون حسرت بشه و نه چهره ی پدر تو ذهنشون خراب ....
2728
چرا باور میکنم چون نمونه اش رو داشتیم من اگه تو بچگی سرفه میکردم یا عطسه بابای گندیده ام حمله میکرد ...

😭😭😭

پدرم جوان که بود و ما هنوز بدنیا نیومده بودیم  داشت طلاق میدادش،خانواده ی سادش نذاشتن،حالا هم ک خودش طرز فکرش سنتی شده و..

آره ولی بازم حقش نیست این همه ظلم،،،اونم پدر من که خییلی آقا و با وجدانه خیلی ... اما مثلا من چه گن ...

اره معلومه که تجربه اشو داشتم بابام بهم میگفت پول خواستی برو از تو خیابون کاسبی کن ولی به من نگو اون موقع خیلی کوچیک بودم نمیفهمیدم چی میگه 

امیدوارم...🌱🌹

یه چیزی بگم ؟؟؟

عزیزم پدرت داره اشتباه میکنه 

اگر شما رو شاد میخواد باید حال خودش خوب باشه 

من بر اساس تجربه خودم سوختن و ساختن رو بدترین کار میدونم

یا زندگی رو باید ساخت و اصلاح شدنی اگر هست اصلاح کرد 

یا باید زندگی شخصی رو شاد و سلامت و مستقل از طرف مقابل ساخت 

جز این باشه و نقش قربانی بگیره داره در حق بچه ها ظلم میکنه

زن و مرد هم نداره 

بچه الگوی غم میگیره 

ترس و اضطراب و وسواس و افسردگی 

من اینها رو بر اساس خون دل خوردن ده ها سال نوشتم 

کاش عقل الان رو پانزده سالگی داشتم 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2738
چرا من با چشم خودم میبینم که مادر بزرگم هنوز تو هفتاد و خورده ای سالگی چقدر به خالم ک ازدواج نکرده ظ ...

دقیقا خانواده مادرم هم اینجورین سنشون زیاده ولی چه ظلمایی میکنن سر پیری..هر چند که با ۷۰ سال سن مادرش از منم سالم تره😓

تا وقتی که بشینی به ظالم سواری بدی خدا واقعا نمیتونه کاری بکنه برای ادم بابای من مواد میزد مارو شکل جن میدید میزدتمون چی میگی خواهر زجرهایی که من و مادرم کشیدیم بگم دهنت وا میمونه 

2706