2733
2734
چرا همه فکر  میکنن مهماندارا خیلی جذابن😅؟

چون واقعا جذابن 😂😁

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پریودی تو همه شغلا سخته دیگه😁

مهمانداری بدتره

فکر کن هی آب بدی به این چایی بدی به اون 

صبحانه هارو پخش کنید و جمع کنید

بعد سرمهماندار هم هی بهتون دستوربده 

اونم با اون همه تکون هواپیما 

من وقتی پریودم کسی بهم بگه اون بالشت رو بده پاره پاره اش میکنم 

دیگه چه برسه بخوام به ۲۵۰تا مسافر رسیدگی کنم 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2731
مهمانداری بدتره فکر کن هی آب بدی به این چایی بدی به اون  صبحانه هارو پخش کنید و جمع کنید بعد ...

چرا همه فکر میکنن مهمانداری فقط پذیرایی کردن؟ مهمانداری مهم ترین چیزه شغلش اینه که باید تو لحظات سخت و پر استرس مثل فرود اضطراری یا خدایی نکرده سقوط هواپیما کنارمسافر باشه، یا پریدن از هواپیما و اماده کردن مسافر....... مهمانداری ایناست، ولی همه فقط پذیرایی و میبینن. 

شانس ازدواج با خلبان ها رو دارن 

کلا هرشته و شغلی باشی اکثرا خواستگار  هات وابسته به همون رشته است 

میشه  دست یه خلبان بذاری تو دستم؟ 😐

البته نامزد دارم ولش کن😐

یهو از غیب میرسه این شوخیمو جدی میگیره

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
2738
نه ثابت ۳ هست کم کمش بازم بستگی به ایرلاین داره ماهان و ایران ایر اوکیه بقیشون زیاد نه

درسته بعد فقط حقوق پایشونو میگیرن یعنی حق پرواز و اینا ندارن؟ اخه من  قبلا شنیده بودم با هر پرواز یه حقوق جدا کارمزد میگیرن

شانس ازدواج با خلبان ها رو دارن  کلا هرشته و شغلی باشی اکثرا خواستگار  هات وابسته به همون ...

😂😂😂😂😂چقدر بانمکی شما❤️ اکثرا خلبانو مهماندارا زن مهماندار نمیگیرن

چرا همه فکر میکنن مهمانداری فقط پذیرایی کردن؟ مهمانداری مهم ترین چیزه شغلش اینه که باید تو لحظات سخت ...

پذیراییش روتین تره

حالا جریان پذیرایی بگم برات

من یه شرکت خصوصی کار میکردم مسئول ممیزی بودم یه مدت بعد توی شرکت گاها جلسه داشتیم 

مدیرعامل یبار بهم گفت از مهمانان پذیرایی کن خانم فلانی 

منم گفتم به من چه مگر من مهماندارتونم؟

خلاصه منه پریود اون روز دعوا راه انداختم تهشم کارم به سرم و آمپول کشید دو روز هم مرخصی استعلاجی گرفتم !

چند ماه بعدشم اومدم بیرون 

خیلی اذیت میشم وقتی پریودم بخوام از جام بلند بشم مخصوصا زمستونا 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
درسته بعد فقط حقوق پایشونو میگیرن یعنی حق پرواز و اینا ندارن؟ اخه من  قبلا شنیده بودم با هر پرو ...

چرا میگم که حق پرواز جداست ثابت اینه اما الان کخ ساعت پروازا کمه همون ثابت رو دارن ایرلاین های نو پا هم زیاد حقوق نمیدن مثل فلای پرشیا که جدیده

پذیراییش روتین تره حالا جریان پذیرایی بگم برات من یه شرکت خصوصی کار میکردم مسئول ممیزی بودم یه مدت ...

عاخی😂😂😂😂، بیچاره شوهرتون🤣، واقعا فکر میکنم میبینم زنایی که تو زمستون زیر لهاف رو تخت میخوابن و شوهرشون 6 صبح میره سره کار  اینا زندگیرو بردن🤗😂

2706