2733
2739
عنوان

تا دو شب آنلاین بود یه پیم هم نداد بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 155 پست

چون دیگه اعتماد به نفس نداری همش خودتو بدون اون هیچ میدونی.وقتی احساسات زیاد باشه همین میشه. 

یه پی ام ندادن تو رو اینجوری بهم ریخته

پسرا از دخترای خیلی وابسته خوششون نمیاد

🖤عزیز وطن غریب وطن بی نوا وطن🖤نفسم این خاکه خون گرمم پاکه🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااا كسى كه منو نخواد من اصلا نميخوامش😏كسى هم كه دو روز ازت خبر نميگيره يعنى برااااش مهم نيستى،حا ...

دقققیقا درررست

با کمک تاپیک لاغری هدفمند باربی میشممم💪وزن اولیه ۷۸ وزن فعلی۶۷/۵😍😍😍
2728
اره ولی نمیدونم چرا اینقدر بهش اعتماد دارم تا برمیگرده حس میکنم دوستم داشته... 

خب اگه تموم كردي نبايد بزاري برگرده، شيك و مجلسي تمومش كن، از بس گذاشتي برگرده، فكر ميكنه هركاري كنه اخرشم ميتونه داشته باشدت... يهويي تمومش كن، بلاك كن عكساشو پاك كن ، كلا هرچيزي ك ياد اون ميندازدت. نهايتش چند ماه دلت تنگ ميشه و پروفايلشو و اينا رو چك ميكني بعد تموم ميشه راحت ميشي

Pooshak_asal_qom

اینستاگرام پوشاک زنانه

جدیدترین طرح ها وجنس عالی قیمت مناسب

ارسال به سراسر ایران

نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادیبه حباب نگران لب یک رود قسمو به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفتآنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماندلحظه ها عریانندبه تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز
چی کار کنم؟؟ درست بشم؟؟  من کوه غرور بودم نمیدونم چرا اینطوری شدم...

چرا با مشاور حرف نمیزنین؟ 

شاید شما زیادی وابسته شین و رفتار اون طبیعیه 

مشاوره بهزیستی هست ۱۴۸۰ 

بعضی وقتا ما نیاز به صمیمیت زیاد داریم و خودمون باید کمش کنیم ، یعنی الان ما از حرف های شما متوجه نمیشیم مشکل ارتباط شما دقیقا کجاست چون از زاویه ی دید خودتون همه چیزو میگین، بنظرم باید به مشاوره برید تا بهتر بتونه بهتون کمک کنه 🤗

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
2740
خب اگه تموم كردي نبايد بزاري برگرده، شيك و مجلسي تمومش كن، از بس گذاشتي برگرده، فكر ميكنه هركاري كنه ...

👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻موافقم ولی ینی کات کنم برای همیشه؟؟؟ به خاطر کم محلی؟ دلیل خوبیه دیگه؟ بعد پشیمون نمیشم؟ 

دختراست دیگه عاطفیه احساسیه زود وابسته میشیم دست خودمونم نیست.این بایکی ب تازگی گرم شده ازاینور باتوسردشده حالااون میادومیره یادعواشون میشه میادسمت تو

یک سال بیشتر ولی مشکل اینه جدی بود رابطه و حتی خانواده ها میدونن 😔برا ازدواج میگه میخوامت و اینطوری ...

خب عزيز دلمممم رابطه يك ساله رو كه انتظار ندارى تو يك روز،يا يك ماه فراموش كنى!؟؟؟راهى براى زود فراموش كردن وجود نداره فقط گذر زمان كمكت ميكنه

حالا اينكه ميگى الان تنهام و كروناست و ... دليل نميشه تو رابطه اشتباه باشى البته نمى دونماااا باز شما باهاش دوست بودى شما بهتر ميشناسيش

فقط  ميتونم اينو بگم خودت سر  خودت كلاه نذار،با خودت رو راست باش اگه ارزششُ داره كه هيچ اگه نه تموم كن