2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من  اسم مستعارم تارپور هست ۴۱ سالمه .دبیر ودادیار مجتمع قضایی خانواده ومشاور دعاوی وحقوق خانواده هستم درخدمت همه شما هستم هر کسی سوالی داره بپرسه درعوَضش دعام کنه آمبولی ریه کردم  یک هفته هست  ازسی سی یو مرخص شدم .پای چپم ورم کرده  بیمارستانها اون سیتی آنژیو که دکترم نوشته رو انجام نمیدن ادم وموش آزمایشگاهی  میکنن .خسته شدم

من  اسم مستعارم تارپور هست ۴۱ سالمه .دبیر ودادیار مجتمع قضایی خانواده ومشاور دعاوی وحقوق خانواد ...

سلام.من سوال ندارم ولی خواستم بگم چله زیارت عاشورابگیرید.من براتون دعامیکنم مشکلتون حل شه شمام اگه یادتون بودبرای دختر9ماهه من که مریضه دعاکنید😢.من قصددارم ازعاشوراتااربعین ختم چله زیارت عاشورابه روش آیت الله حق شناس وبخونم شمام بخونید.حتماخوب میشید.

2728

من همه ذکری ونمازی خوندم ولی خدامهل نمیذاره.دلم ازشکستن به درشد.دلم پودرشدداغون نابودم ولی خدانمیگه این بنده روسیاهم چی میگه انقدروراجی میکنه وهرروزصدام میکنه.باگریه صداش زدم بی گریه ولی من نمیبینه.

2738

تو رو خدا تو دعاهای قشنگتون واسه منم دعا کنید دوستان ..منتظر یه اتفاق خوبم دعا کنید ب زودی برام بیفته و از بلاتکلیفی و نگرانی دربیام..تو رو خدا دعا کنید برام وصلت بین من و عشقم به زودی به سرانجام برسه هردفعه عقب افتاده خیلی نگرانم و ناراحت تو رو خدا با دلهای پاکتوون دعا کنید ب زودی این وصلت سر بگیره و اینبار عقب نیفته ....دعا کنید منم حاجت روا شم ..التماس دعای فراوان دارم از هر کی ک این پست رو میبینه و میخونه ..یا امام زمان اغثنی یا امام زمان ادرکنی 💔🤲🙏

میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستی ؟؟🤲💔🙏

واسم دعا کنید ممنون میشم.

دعاکنید نامزدم کارش درست شه بره سرکار آخه خیلی گیر میدن چندبار رفته واسه مصاحبه و آزمون هنوز خبری نشده تحقیق کردن ازشون.دعاکنید همه درست شه⁦🏵️⁩⁦🏵️⁩🙏⁦🏵️⁩⁦🏵️⁩

ختم  بسم الله رحمن الرحیم به حق بسم الله الرحمن الرحیم  تا14روز به نیت چهارده معصوم  یعنی روزی اول 100 روز دوم 200روز سوم 300تا روز چهاردم میشه 1400تا انشالله حاجت روا بشید مامان من همیشه حاجت گرفته 

چهل روز ختم نادعلی..... سر نه روز مشکلمون حل شد یا دعای باز شدن بسته شده (برای ازدواجه) برای برادرم ...

ببخشید منظورتان همون دعا ک تو مفاتیح برا ازدواج برادرتون انجام دادید؟؟ میتوانید برام بزارید خدا خیرتون بده 

سلامتی و  تعجیل در فرج امام زمان صلوات
2706