2737
2739

هر شب دو ساعت ماشین گردی داریم در طول روز احساس اضطراب و فشار میکنم حتی یه دستشویی رو راحت نمیتونم برم نه غذا خوردنم نه خوابیدنم هیچی واقعا خس بدی دارم 

حرف میزنه؟

من همون همسایتونم که همیشه از چشمی در شمارو میپاد مراقب باشین😁😁😁یه سریام هستن که به اون درجه از عرفان تو سایت رسیدن که خودشون،خودشونو میترکونن من از همونام😎😎😎تا الان چهار بار از سال نودو شیش به درجه ترکیدن نائل شدم😂😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاملا همدردیم‌ من دیگه تو حموم ک داخل اتاق خوابه جیش میکنم.دخترم همش برا هرچی بهونه میگیره.۲۱ ماهشه 

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

درک از مسائل داره مثلا بگی برو ماشینتو بیار میاره یا غذا بخواد بهت میگ؟!

من همون همسایتونم که همیشه از چشمی در شمارو میپاد مراقب باشین😁😁😁یه سریام هستن که به اون درجه از عرفان تو سایت رسیدن که خودشون،خودشونو میترکونن من از همونام😎😎😎تا الان چهار بار از سال نودو شیش به درجه ترکیدن نائل شدم😂😁😁😁
2738
دختر من دو سال و ۷ ماهشه  خیلی وقتا قبل خواب گریه میکنم از بس اذیتم‌می کنه تاپیکامو بخونی میب ...

پس هرچی بزرگتر شن اذیتشون بیشتره.

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

پسر جاریم چ قبل خاب چ تو خاب ی جیغایی میزد ادم‌وحشت میکرد دو ساعت جیغ میزد تا بخابه ،ی ربع یبارم پامیشد گریه و‌جیغ نمیدونم چش بود وای افتضاح بوداااا الان شیش سالشه یکم بهتر شده

عشق یک زینب و هفتاد و دو سر میخاهد  .........بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد.....سلام ب روح بلند حاج قاسم سلیمانی٬ دشمن خوب بداند امروز سردار ما بی واسطه پیام میفرستد و بی انکه رصد شود ب خطوط سرکشی میکند و قوی ترین رادار ها و پهپادهای شما نمیتواند روح بلند او را هدف قرار دهد. دشمن بداند امروز یک ایران قاسم سلیمانیست.  پای اولاد علی ک درمیان باشد خودم بند پوتین جگرگوشه ام را سفت میکنم.      اللهم ارزقنا شهادت
2706