2733
2734
شنیدم میگن صب بزنی بهتره، الان میشه جوابش خطلا ننمیزنه

واسه اونایی که خیلی از موعد پریشون نگذشته برای جواب دقیقتر چون صبح سطح هورمون بارداری تو خون بیشتر میگن صبح بزنن .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
واسه اونایی که خیلی از موعد پریشون نگذشته برای جواب دقیقتر چون صبح سطح هورمون بارداری تو خون بیشتر م ...

منم دوماهه اقدامم منظم بوده پری هام. پری هام عقب جلو شدن این ماهم هنو پری نشدم از موعد گذشته میترسم بیبی بزنم منفی بیاد

منم دوماهه اقدامم منظم بوده پری هام. پری هام عقب جلو شدن این ماهم هنو پری نشدم از موعد گذشته میترسم ...

دوماه ک اشکال نداره. ایشالله ب زودی باردار شی 

لبخندت رو به یه دنیا نمیدم کوچولوی من
2738
ممکنه لانه گزینی بوده باشع لانه گزینی 10روز طول می‌کشه،10روز هم باید صبرکنی تا تست بارداری مثبت شه

خب ممکنه یکی باردار باشه بعد موقع تخمک گداریش رسید ترشح و علایم تخمک گداریش بیاد؟!!

دنیا هم بگیرم باز همسرم تنها افتخار زندگیمه😍
ن اگه باشم یکماهه تقریبا گدشته بی بی بعد ۵ روز تاخیر مثبت میشه الان ک دگ خیلی گدشته

بی بی بعد از یک هفته تا 10روز اونم بعد از تاریخ احتمالی پریودی دقیق در میاد

حالا یبار دیگه تست بزن ببین چطوره

چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی🧿💕
بی بی بعد از یک هفته تا 10روز اونم بعد از تاریخ احتمالی پریودی دقیق در میاد حالا یبار دیگه تست بزن ...

خب من اگه باردار باشم الان یکماه شده از پریودمم ۱۶ روز گدشته میزنم حتما

دنیا هم بگیرم باز همسرم تنها افتخار زندگیمه😍
2706