2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یه جا یه مقاله خوندم  پزشکان  المانی منتشر کرده بودن که برای کودکان زیر دوسال ماسک استفاده نکنید و بیشتر سعی کنید در محیط خونه بمونند وبیرون نبرید حالاشما نیاز دارید ببریدش بیرون شیلد بخر براش 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2738
نه نه سازمان جهاني بهداشت ميگه كه ماسك براي زير ٢ سال ممنوعه امكان خفگي داره و مشكلات ديگه بوجود مي ...

فیس شیلد چ جوریه ؟ ماسک معمولی ام بزنم زیاد رو صورتش نگه نمیدارم در حدی از شلوغی ردش کنم تو اتاق واکسن کسی نیس برمیدارمش. فقط میخوام ببینم سایز نی نی هس؟

ولی احتیاجشون نیست. من میبرمش بهداشت زیرانداز خریدم براش از داروخونه  پهن میکنم . دستاشم باالکل پاک‌میکنم سریع. کل لباس الکل میپاشم . میارمش خونه لباساش عوض میکنم . بیرونم که اصلا نمیرم 

من یه جا یه مقاله خوندم  پزشکان  المانی منتشر کرده بودن که برای کودکان زیر دوسال ماسک استف ...

چیکار کنیم دیگه مجبوریم خود مسئولا باید عقل داشته باشن یه راهی واسه همچین شرایطی بذارن واکسنو مجبوریم بزنیم دیگه ب نظرم باید جوری میشد ک از بهداشت برن خونه  واکسن بچه رو بزنن اخه چ جوری تو این وضع ببرم  

بمیرم واسه بچه های این زمونه ک از اول زندگی باید ماسک بزنن هیچ تفریحی نداشته باشن

واقعا. غصه ی شب و روزم شده بیرون میبریم بچه تعجب میکنه .همش هنگه انقد ک فقط خونه و مامان باباشو دیده  

چیکار کنیم دیگه مجبوریم خود مسئولا باید عقل داشته باشن یه راهی واسه همچین شرایطی بذارن واکسنو مجبوری ...

اره دیگه چاره ای نیست سعی کن با کسی بری اگر ماشین دارید بچه رو بزار پیشش تو ماشبن  برو وقت بگیر نوبتش شد بیا ببر  و شیلد بخر براش راحتترم کنار میاد 

اره اگر میشد بیان خودشون خیلی خوب میشد مثل قدیما می اومدن درب خونه ها قطره فلج اطفال میدادنا 

الان سر وصاحب درستی نیست برنامه ریزی کنن

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2706