2737
2739

شما تو بارداري سرگيجه داشتين؟

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دلیلش افت فشار هست 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2731
بلی مخصوصا موقع حالت تهوع

من ٢٧هفتمه به نظرتوون طبيعيه سرگيجه؟

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١
من دلیلش افت فشار هست 

من هربار رفتم فشارمو گرفتم روي ده

خوبه؟

من ٢٧هفتمه به نظرتوون طبيعيه سرگيجه؟

اسپرین میخوری؟؟؟ فشارت رو بگیر ... قرص اهن می خوری؟؟

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
2738
اسپرین میخوری؟؟؟ فشارت رو بگیر ... قرص اهن می خوری؟؟

اره هم اسپرين ميخورم هم امپول رقيق كننده ميزنم

فشارم روي ده

قرص اهن هم ميخورم ولي يكمي كمخوني دارم

اره هم اسپرين ميخورم هم امپول رقيق كننده ميزنم فشارم روي ده قرص اهن هم ميخورم ولي يكمي كمخوني دارم

هپارین میزنی؟؟؟

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
سلام میشه از علائم بارداریتون بگین  خواهش میکنم .. سیکلم 29 تا 32 روزست  امروز روز 34 و ...

تيره شدن نوك سينه .هوس ترشيجات كردن.من فقط همين دوتا علايمو داشتم

2706