2737
2734
عنوان

به نظر شما بده بگم نیان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 111 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوب  همون اولش قبل از عروسی  یه مهمونی بده  بهشون،  بگو بعدراز عروسی  نیان چون میترسی

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

خوب عزیزم اگه با خواهرات راحتی بهشون بگو نگرانی اگرم رودربایستی داری این چن روز کلا بهشون بگو وای مواظب باشید واسه کرونا من هیچ کجا نرفتم خیلی رعایت میکنم خطرناکه و بهشون برسون که نگرانی بلکه متوجه بشن و نیان

شما از اونایی هستی ک کلا دوست نداری کسی بیاد خونتون ربطیم به کرونا نداره با ماسک بیان بچهاتم نزدیکشو ...

اونا نزدیک نشن به بچه هام چطور بفهمونم که نرن نزدیکشون؟

تو خونه ۷۰ متری میشه جای جدا براشون درنظر بگیرم؟

2740
اخه خدایی نکرده اگه بچه هام بگیرن چکار کنم؟هیچکس کمک حالم نیست باید خودم دست تنها مراقبت کنم

استارتر بزار ی چیزی بهت بگم خاله من میگفت کرونایی ها دچار اسهال میشن پرستار ها جمعشون نمیکنن بعد جسد ها رو ک باز میکنن میبینن هر بیمار چند تا پوشک با همه.......عزیزم زه عقل خودت توجه کن من عموم ۱۵ روز قرنطینه بود کامل بعد رفت بیرون زود هم اومد رفت تو کما و فوت شد

این کاربری مربوط به چند تا دوست هست ...
شما اینو از کجا متوجه شدی؟

از طرز نوشتتنتون این احساس کردم خیلی برام عجیب بود ک یه دختر با خانواده خودش قهره و به حرف خودتون مدت زیادیه ندیدیشون یعنی حتی یذره هم نباید دلتنگشون باشید.اون پدری ک باهاش قطع رابطه کردید حتما کلی زحمت در گذشته برای شما کشیده .حس کردم یکم جملتون نسبت بهشون بیرحمانس

2706