2737
2734
عنوان

با دیدن این درخواست فهمیدم که حتی مردایی که اینجا..

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 52 پست
بله

دونفروقتی بهم درخواست دوستی میدن یکیشون پیام بده توپی وی کجامیره معلوم میشه پیامش؟؟؟

فقط مسخرم نکنیا😐😐😐😐😐😐

مردم این زمانه بره راباگرگ میخورند، گریه راباچوپان می کنند!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من کاری به تاپیکت ندارم که همیشه این چیزا توی سایت بوده فقط امضاتو خیلی خوشم اومد👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌 ...

فدااات

خودمم برام مهم نیست،لیستم پر از درخواست دوستی مرد هست،اما ایشون فرق داشت،با عکس بچه اخه😐😐😐😐

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..

عزیزم دو ساله عضوی دیگه باید بدونی اینجا چه خبره🙂

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740
مگه برات مهمه که براشم تایپک میزنی قبول نکنو تمام مغزتو درگیر چ چیزایی میکنی!

دقیقا اتفاقا من از کسایی که شلوغش میکنن بیشتر بدم میاد که دلشون فک میکنن چ اتفاق بزرگی براشون پیش اومده بهشون درخواست دادن😂😂😂😐😐😐😐

خدا بزرگتر از دردای ماست رفیق❤
مگه چخبره؟

یکم بمون آشنا میشی

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
اوه خب فضای مجازی دیگه پر آدم مسخره  قبول نکن دیگه تاپیک زدن نداره  درخواست داده تجاوز ک ...

بابا منم لیستم پر ه از اینا‌،اما اونا بدون تاپیک بودن،ولی این عکس بچه میزاره،درخواست میده،خواستم بگم مال ایناهم قبول نکنین،من اصلا درخواست خانم قبول نمیکنم

عزیزم دو ساله عضوی دیگه باید بدونی اینجا چه خبره🙂

بچه ها فک کنم اصلا متوجه ی منظورم نشدی،روزانه صدتاشون درخواست میدن،مهم نیس،من منظورم چیز دیگه ای بود

2706