2737
2734
تقریبا ۵ دقیقه طول این مدت اول کم رنگ کم رنگ بود بعد پر رنگ شد

مارک چی گرفتی گلم؟ 

برای سلامتی نی نی های توی دلم یه دونه صلوات میفرستین انشالله هزار برابرش به خودت برسه🙏❣️اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم❣️

مبارکه.....دارو خوردی؟فولیکول چند داشتی

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
لتروزول خوردم فولیکول ۳۰

مبارکهههه....منم لتروزول میخورم سه ماهه ....این ماه فولی ۲۹ داشتم دکترم گف شبیه کیسته امپول نداد...شما امپول زدی؟

پس کی میای عزیز دل مامان💕 کاش بیاد اون روزی که تو اولین قدماتو برداری و من فقط نگاهت کنم اولین کلماتتو بگی و من ذوق مرگ بشم قلب مامان تو که میدونی من دیونتم از خدا خواهش کن که زودی بیای تو دل مامانی نفسم
2740
نه به منم نداد

گفت کیسته؟خیلی خوشحال شدم نفس جان...انشالا سالم بغل بگیری❤❤

سونوگرافی گفت کیست فانکشنال ولی دکترم گفت فولیکول بالغ و نشونه خوبیه اخه دوتا داشتم

❤❤❤اون یکی چند بود