2737
2739
عنوان

چله بری برابارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 30 پست

انشالا باردارباشی عزیزم 

ی سوال نوک سینه هام میخاره وسفت شده

بعد۸روزمونده ب پری

یعنی احتمال بارداری هست؟؟

یاازسوتینمه اینوتازه خریدم احتمال اینک جنسش خوب نباش هست

تنبلی تخمدان

منم ی کوچولو تنبلی داشتم ولی تنبلیم شدید نبود ،دکتر هرچی دارو بهم میداد باردار نمیشدم اون ماهی که باردار شدم هم واسه اولین بار امپول هاش ام جی زدم هم چله بری کردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ی کوچولو تنبلی داشتم ولی تنبلیم شدید نبود ،دکتر هرچی دارو بهم میداد باردار نمیشدم اون ماهی که با ...

من قبل اقدام چکاب کامل شدم مشکلی نداشتم بعد ۶ماه دیدم نمیشه رفتم دکتر گفتن تنبلی خفیف داری ی سال تموم فقط دارو مصرف کردم هرماه سونوواژینال میشدم عکس رنگی رفتم همه جوره آزمایش دادم ذخیره تخمدان همسرمم آزاسپرم داده،لتروزول خوردم هرماه اچ سی جی متفورمین سینال آف گونال آف ویتامین خارجی پرگناکر،،،،انگار دردم بیدرمونه دوا نداره

2731
2740
[QUOTE=146933614]انشالله بعد این چله بری دیگه به زودی باردار میشی فقط استرس نداشته باش [/QUOTچج ...

منم واسه بچه اولم مثل شما همه چیم خوب بود ولی باردار نمیشدم ،شوهرمم ازمایش داد مشکلی نداشت ،عکس رنگی هم گرفتم مشکلی نداشتم ،ماه ۱۱ اقدام دکتر واسه اولین بار بهم امپول اچ ام جی داد ،همون ماهم به اصرار مامانم و مادر شوهرم رفتم پیش دعا نویس گفته هر دوتون چله دارین بهم دعا داد و گفت  بزن به آب هم خودت و هم شوهرت بخورین همیشه پیشت باشه ،هر وقت باردار شدی دعا رو برام بیار ،منم همون ماه باردار شدم ،رفتم پیشش گفت دیگه دعا لازم نداری هر وقت دوباره خواستی باردار بشی بیا دعا میخوای بازم ،حالا واسه دومی یک و سال و دو ماهه اقدامم نشدم ی کوچولو هم مشکل تنبلی دارم ولی اونقدر شدید نیست ولی باردار نشدم ،چند روز پیش باز به اصرار مامانم رفتم بازم گفت چله دارین دعا داد مثل دفعه قبل ،البته من تو زایمان اولم دکترم گاز جا گذاشت و دوباره عمل شدم خیلی سختی کشیدم دوباره رفتم عکس رنگی و لوله هام گرفته بود که باز شد ولی بازم با همه اینا باردار نشدم ،حالا دکتر گفته اگه این ماه باردار نشم باید ماه بعد آی یو آی کنم 

منم واسه بچه اولم مثل شما همه چیم خوب بود ولی باردار نمیشدم ،شوهرمم ازمایش داد مشکلی نداشت ،عکس رنگی ...

منم همسایمون گف تواحتمالا چله داری باید ببری،رفتیم پیش دعانویس گفت باید هفتا نخ رنگی هم قد خودت بیاری پیش من،منم بردم گف دوروز دیگه روز چهارشنبه بیا رفتم گف چلاوبریدم نخودادبخودم وهفتا گره زده بود گفت اینوباید چهل روز ببندی به کمرت بعد غسل کنی واین نخوبسوزونووازخاکسترش نوک انگشت بخوری

منم همسایمون گف تواحتمالا چله داری باید ببری،رفتیم پیش دعانویس گفت باید هفتا نخ رنگی هم قد خودت بیار ...

نه من اینجوری نبود اسم خودمو و مامانم و اسم شوهرم و مامانش پرسید بعد تو کتاب نگاه کرد و گفت دعا میخواین بعد نشستیم بیرون بعد ی ساعت صدام کرد ی دعا داد گفت تا دوازده روز بزن به اب و خودت و شوهرت بخورین بعدم ببند به پهلوی چپت هر وقت باردار شدی دعا رو برام بیار