2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
شاید واقعا دوست نداره  من و بابامم این مدلییم ☹ مامانم دیگه اصلا تعارف نمیکنه میگه اگه نمیخوری ...

یعنی هر چی درست میکنه ایراد میگیرید؟

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
یعنی هر چی درست میکنه ایراد میگیرید؟

ایراد نمیگیرم بدم میاد دست خودم نیست 🤷‍♀️ 

کلا از غذاهای سبز و رب دار و پیاز دار و مرغ و گوشت بدم میاد 

بابامم اینجوریه تازه شدیدتر 

ایراد نمیگیرم بدم میاد دست خودم نیست 🤷‍♀️  کلا از غذاهای سبز و رب دار و پیاز دار و مرغ و گوشت ...

وای ، بنده خدا مامانت .اینجوری که غذایی نمی مونه ، پس کاش خودت آشپزی کنی . هم غذا باب سلیقه خودتون میشه هم خستگی به تن مامانت نمی مونه

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
وای ، بنده خدا مامانت .اینجوری که غذایی نمی مونه ، پس کاش خودت آشپزی کنی . هم غذا باب سلیقه خودتون م ...

من راضیم هرروز شیرکاکائو و این چیزا بخورم والا 😐 به خودم باشه دیگه آشپزی نمیکنم 

من راضیم هرروز شیرکاکائو و این چیزا بخورم والا 😐 به خودم باشه دیگه آشپزی نمیکنم 

نمیشه که ، باباتم همینجوری ترجیح میده غذا نخوره؟ یعنی هیچ غذایی نیست که دوست داشته باشین؟

اگه اینجوریه خوب مامانت به اندازه خودش درست کنه و شما هم همین چیزای سبک رو بخورین ، ولی بدنتون ضعیف میشه وقتی هیچ ماده غذایی بهش نرسه

نمیشه که ، باباتم همینجوری ترجیح میده غذا نخوره؟ یعنی هیچ غذایی نیست که دوست داشته باشین؟ اگه اینجو ...

بابام از من بدتره حتی فست فودم دوست نداره 

همینجوری شده دیگه تقریبا 

بابام از من بدتره حتی فست فودم دوست نداره  همینجوری شده دیگه تقریبا

حداقل مولتی ویتامین مرتب مصرف کنید ،میوه و سبزیجات بخورین ، اینجوری خیلی بعدا مشکل پیدا میکنین ، بدنتون ضعیف میشه ، یه رژیم هایی هم هست مخصوص گیاه خوارا ، از اونا هم می تونی استفاده کنی

یاد یکی از فامیلامون افتادم ، بچه هاشون همینجورین ، مامانه انقدر حرص خورد برای غذا خوردنشون که الان مشکل قلبی پیدا کرده ، جوونم هست 40 سالشه

2706