2733
2734
عنوان

اسم دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 8657 بازدید | 95 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قشنگه عزیزم😍

وای خدایااا امضااات    

داشتن دوقلوهای خوشگلی که خدا بهم داده می ارزه به تمام نداشته هام  النا و هلنای عزیزم خیلی دوستتون دارم   میشه برای حاجتم سه تا صلوات بفرستی مرسی مهربون 
2731
اسم خوبیه ولی کرمانی ها اسمی که با کسره شروع میشه خیلی ضایع تلفظ میکنن تعریف از لهجمون نباشه😂😂😂

ی خانوم کرمانی هست میادمغازمون دوس دارم لحجشون ماهم تو لحجمون  مثلا ب فاطمهِ میگیم فاطِمهَ

مهسان ، مهدا ،مهلا ، محیا ، مهسا ، مهتا ، مهدیسا ،مهدینا ، مهشاد ، مهیاس ، مهدیس  ، مهسو ، مهگل ، مهدخت ، مهرسا ، مهرآسا ، مهرانا 

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2740
وای خدایااا امضااات      

😎😎😎بله دیگه

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
آیلین یا آیلی یا آیلا  بزار قشنگن به آیه هم نزدیکن  خودت یه مدت صداش کن آیلین مامان &nbs ...

اینقدر این آیلین . آیلا داریم دور برمون

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
منظورتون هیلداست؟

اره اشتب نوشتم

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
2706