2737
2739
عنوان

کاردرمانی خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 9146 بازدید | 24 پست
نه خیلی کم راستش خیلی لجبازه ولی در کل نه دستور پذیر نیست

پس چطور دکترا گفتن چیزی نیس نگران نباشید.به من که حرفای نا امید کننده ای زدن😢😢😢

دوستان میشه واسه خوب شدن حال پسرم یه صلوات بفرستید.خیلی این روزا حالم خرابه😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما چجوریه شرایطتون؟

من تو جواب ام آر آی پسرم نوشته هایپوکسی خفیف شده.دایره لغاتش خیییلی محدوده.نهایت۱۰کلمه.دیر نشست دیر راه رفت( حدود۱۷ ماهگی).از لحاظ دستور پذیری ضعیفه.درکش از پیرامونش کمه.مثلا خاله هاشو نمی شناسه.دست ورزیش ضعیفه.حتی بلد نیس مداد دست بگیره.با آبپاش اسپری کنه.قیچی دست بگیره.مهره نخ کنه.و خیییلی کارهای دیگه.کف پاهاشم صافه.زانوهاش ضربدریه.بیش فعالم هست

2731
شما ام آر آی  یا نوار مغز ندادید؟،،

چرا من نوار مغز دادم دوتا دکتر اشرفی و غفرانی دیدن گفتن مشکلی نیس ولی دکتر تنکابنی دید گفت اوتیسم خیلیی خفیف

ببین پسر منم دستور پذیریش کمه ولی خاله و عموهاش و ... رو خوب میشناسه تنها مشکل اینه که نه راه میره نه حرف میزنه در کل نسبت به بچه های همسن خودش خیلییی درکارو نداره

شما پیش چه دکترایی بردین؟

چرا من نوار مغز دادم دوتا دکتر اشرفی و غفرانی دیدن گفتن مشکلی نیس ولی دکتر تنکابنی دید گفت اوتیسم خی ...

من پیش امیر سالاری. حسنپور.محولاتی

امیر سالاری که گفت کند ذهنه عمرا به مدرسه عادی نمیرسه

محمد منم نسبت به خاله و عموها احساس نزدیکی داره.ولی اینجور نیس که صداشون بزنه.ولی وقتی آشنا می بینه یا خجالت می کشه یا لبخند میزنه.نسبت به غریبه اینطور نیس

2740
من پیش امیر سالاری. حسنپور.محولاتی امیر سالاری که گفت کند ذهنه عمرا به مدرسه عادی نمیرسه

ببین اگر تهرانی این دکترایی که من کفتم ببر من تحقیق کردم غفرانی و اشرفی جزو تاپ ترینا بودن تنکابنی رو یه مفر بهم گفت من بردم همینجوری