2737
2739
عنوان

تهوع بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 69 پست
۷هفته نیم

وای خب سخته من الان توی 9 هفته ام بهترم همه چیز امتحان کردم سیرابی ، آبلیمو و نمک و آب ، آبلیمو آب و عسل ، ولی چای زنجبیل نجاتم دادخیلی کم زنجبیل بریز توی چای بخور من که بهتر شدم ولی کم بریز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به منم تو بیمارستان میگفتن زنجبیل ضد تهوع هست میگفتن یا بخور یا بو کن ولی من حالم بد میشد به من نمی ...

آره خیلی بوش بده ولی من توی چای شیرین صبحونه میریزم میخورم قابل تحمله تهوعمو خیلی کم کرد خدایی

بچه ها زنجبیل به همه نمیسازه ممکنه مشکل کیسه صفرا بوجود بیاره...فقط با دکترت مشورت کن گرچه جز دمیترون هیچی نمیتونن تجویز کنن

خدایا خودت نگهدار فرزند کوچکم باش..برا سلامتیه خانواده ام یه صلوات مهمونم کنین.
2740
ویارخیلی مسخره من جدیدابه سریالای تلویزیونم ویاردارم تلویزیون همش خاموشه

منم تلويزيون خاموش میکردم همسرم دعوا میکرد میگفت رو اهنگ روشن کن هم روحیه میگیری هم یه وقت پیکی غذایی چیزی سفارش میدی فکر نمی کنن خونه تنهایی

منم دارم هرروزمیخورم تاثیرنداره یمدت نخورم شایدبهترشدم

من اوایل میخوردم بدتر بود نمیدونم مال اون بود یا نه چند روز نمیخورم به نظرم بهترم اینکه میگن تهوع به خاطر کمبود ویتامین b هست نمیدونم چرا قرصش بدتر میکنه سیرابی هم خوبه اگه بتونی بخوری یه کوچولو تاثیر داره به بعضیا میسازه