2733
2734

خواستین کمک بدین ک حتما این کارو بکنین تو اشپزخونه نباشین همش و مدام ظرف نشورین یعنی اصلا بهتره ک اینکارو نکنین در حد پذیرایی کردن و سفره انداختن اینا باشع کنار شوهرتون بشینین و حتی اگه ک از دستش دلخورین و قهرین اما اوتجا بروز ندین نذارین اونا بفهمن بهش احترام بدارین و ازش بخواین ک وقتی پیش خانواده شوهرتون هستین اونم بهتون احترام بذاره

❣روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد❣
الان همه میان میگن صمیمی نشید باهاشون😂

هر چی مشکل از صمیمیت بیش از حده😬😬😬😬

یا امام حسین سه سال بود این موقعها کارهام را میکردم واسه سفر به بهترین نقطه دنیا،چه سخته که امسال اربعین ندارم،تو را به سه ساله ات قسم میدم برام پدری کنی و از خدا بخوای بهم یه بچه صالح و سالم بده و سال دیگه بیارمش پابوست،اگه امضام را خوندید دعام کنید🥺🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیاد نرو تو عقد  هفته ای یکبار اگر دعوت کردن  کلا با دعوت برو  اگه شرایطش داشتی سع ...

اتفاقا دست پر بره پر توقع میشن بعد خر بیار باقالی بار کن

استارتر عزیز واسه همین میگم تجربیات خوب نیست فقط مشاور

2728

دخترها اگه پربازدید شد منا دعا کنید😍😍😍😍

یا امام حسین سه سال بود این موقعها کارهام را میکردم واسه سفر به بهترین نقطه دنیا،چه سخته که امسال اربعین ندارم،تو را به سه ساله ات قسم میدم برام پدری کنی و از خدا بخوای بهم یه بچه صالح و سالم بده و سال دیگه بیارمش پابوست،اگه امضام را خوندید دعام کنید🥺🥺

پیش خانواده شوهر اصلاااا از خانواده خودتون بد نگین مثلا عمه و خالتون حتی اگه قهرین و دلخوری دارین نیاز نیست مسئلخ رو برای اونا باز کنین غیبت نکنین ب هیچ وجه اصلا بخصوص اون اوایل

اتفاقا دست پر بره پر توقع میشن بعد خر بیار باقالی بار کن استارتر عزیز واسه همین میگم تجربیات خوب نی ...

بنظر من حتی خونه خواهر رفتن دست خالی خیلی زشته😕من دوس دارم دست پر برم حتی 1شاخه گل ما رسممونه البته

اتفاقا دست پر بره پر توقع میشن بعد خر بیار باقالی بار کن استارتر عزیز واسه همین میگم تجربیات خوب نی ...

نخیر 

تو عقد خونه ی باباتی 

ولی بعد عروسی نمی تونن متوقع باشن 

چون دیگه از جیب شوهر باید بگیدی

2738

وای با این حساب من اصلا امادگی این چیزارو ندارم 

وهرگز ازدواج نمیکنم

ترسناکه

در این درگه که گه گه کَه کُه و کُه کَه شود ناگه🌱 مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه○•°
اگه مثلا همسرتون زنگ بزنه بگه کاراتو بکن میام دنبالت چی؟

خب اونم یجورایی دعوته اما من خودم نامزدمو عادت دادم ب مادرش مییگه اون زنگ میزنه بهم بعد منم قبول میکنم البته گاها پیش اومدخ بدون دعوت اونم رفتم اما اون اوایل ک شتید ۱۰ روز ی بار اینا میرفتم هر چقد زمان بگذره راحت تر میشه بری و بیای قطعا اون اوایل خوبخ ک کم بدی

نخیر  تو عقد خونه ی باباتی  ولی بعد عروسی نمی تونن متوقع باشن  چون دیگه از جیب شوه ...

از عقد هر رفتاری کنی همون طور توقع دارن بعدم از جیب باباش بزنه ببره واسه اونا که چی 

چیزی هم میخواد باید شوهرش بخره تو عقد اصولا مرد دست پره نه زن 

بنظر من حتی خونه خواهر رفتن دست خالی خیلی زشته😕من دوس دارم دست پر برم حتی 1شاخه گل ما رسممونه البته

عزیزم خونه خواهر با مادرشوهر فرق داره 

بعدم خونه خواهر مثلا ۳ ۴ ماه یه بار میری مادر شوهر ممکنه هفته ای یکبار بری

2706