2737
2734

گفتم فامیل ما تازه ازدواج کرده ولی شوهرش یک حرفهایی میزنه ورفتارهایی میکنه که از نظرش عجیبه

شوهرش میگه که خواستگار مولتی میلیاردر داشته ولی جواب رد داده😐

یا شوهرس عکس خودش تو لب تاب به زنش  نشون میده و قربون و صدقه خودش میره ومیگه ببین چه خوشتیپ ام چقدر جذابم 😐

از زنش هم ایراد میگیره ومیگه فلان بپوش و....

آخه عجیبی اش اینه زن از شوهرش سره و خوشتیپ تر واقعااا

واینو بگم شوهرش اصلا تو جمعهای خانوادگی حرف نمیزنه وموش دیده میشه 

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤

شما از این چیزا هم خبر دارین از فامیلتون؟

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

پس تو از کجا فهمیدی

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 
شوهر مگه خواستگار داره؟؟🤔

😂😂😂منم عشقم میگه من خواستگار داشتم تازه کلی ام پز میده😏🤣برامم تعریف کرده جریانشو 🙄😖

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔

اینجور ادما خودشیفتگی بیش از حد دارند

زنش دوبار ایرادشو بکوبه تو سرش و از خودش تعریف کنه

دهنشو میبنده

2706