2737
2739
عنوان

تهمت...

| مشاهده متن کامل بحث + 901 بازدید | 75 پست

احتمالا مشکلی براشون پیش اومده که فکر میکنن دارن تاوان دل شکسته شمارو پس میدن یا شاید نامزد سابقتون حرفی از شما زده یا پشیمون شده که زنش حرصشو سر شما خالی میکنه هرچی هست از روی خوشی نیست مطمعن باش چوب خدا صدا نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا مشکلی براشون پیش اومده که فکر میکنن دارن تاوان دل شکسته شمارو پس میدن یا شاید نامزد سابقتون ...

امیدوارم همینطور باشه از صمیم قلبم میخوام که عینا روزگار من به سرشون بیاد که مرگ رو به چشم دیدن یعنی چی 

2728
شمارمو همون وقت عوض کردم پیدا کرده باز 

شما میتونی شکایت کنی اما دردسر داره ب نظرم شمارت رو عوض کن بازم و جز پدرمادر وخواهروبرادرت شمارت رو ب احدی نده 

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
شكايت كن، تا تهش هم برو. چرا حالشون رو نميگيري واقعا؟

پدرم به هیچ عنوان دیگه اجازه نمیده باهاشون در بیفتم میگه بی تفاوت باش و کاری نکن چون اینا شرف ندارن باز خودت در نهایت اذیت میشی 

2740
پدرم به هیچ عنوان دیگه اجازه نمیده باهاشون در بیفتم میگه بی تفاوت باش و کاری نکن چون اینا شرف ندارن ...

اها... خب در اين صورت فقط بايد سكوت كني.

ولي من بودم به پدرم ميگفتم اتفاقا از شكايت دلمم خنك ميشه اصلام اذيت نميشم! يه زن و مرد دزد و بي شرف رو بايد به خاك سياه نشوند! حتي اگه هزار جلسه دادگاه بخواد.

عریزم خودتو ناراحت نکن مردی که اینطوریه به درد سطل اشغال میخوره فقط ...نماز اول وقت بخون با خدا درد ...

من نماز اول وقتم ترک نمیشه به خدا ولی انقدر که سرم اومده و اونا خوش و خرم بودن دیگه داره ایمانم به همه چی کم رنگ میشه 😔

قوی باش عزیزم بهتره بلاکشون کنی و تهدید کنی به شکایت انگار زنه میترسه شما بری پیش شوهرش 

میدونه من همچین آدمی نیستم که برم تو زندگی یه آدم متاهل هر چقدر هم که ده سال عمرم رو پاش گذاشته باشم نمیدونم دردش چیه.  بلاک کردم با چند تا شماره و آیدی مختلف باز حرفشو زد

خودش زندگیشو روی زندگی تو ساخت الان به تو شک داره هه😐😐کافر همه را به کیش خود پندارد من جات بودم ب ...

خونمو ویران کرد آتیش زد . خونه ای که با عشق حتی دونه به دونه کاشی هاشو انتخاب کرده بودم،  پدرم اجازه نمیده شکایت کنم میگه در نهایت خودت باز اذیت میشی بی تفاوت باش 

2706