2737
2739
عنوان

هر لحظه تو خودم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2147 بازدید | 133 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزرببخشیدا ولی شاید شما اشتباه متوجه شدی؟یبار حالا یه بچه ای بغلش بوده شاید شما اینجور برداشت کردی ...

ن گلم. دیدم. نمیتونم بگم چی دیدم چون با گفتنش دوباره قلبم داغون میشه. حتی تحمل فکر کردن ندارم

2728
تا قبل اینکه ببینید همه چی عادی بودی؟شک نداشتی به شوهرت؟

عادی. فکر میکردم کلا بچه ها رو دوست داره. هیچ شکی نداشتم هیییچی. خدای روی زمینم بود. نابود شدم دغون شدم. روانشناس تایید کرده

ن گلم. دیدم. نمیتونم بگم چی دیدم چون با گفتنش دوباره قلبم داغون میشه. حتی تحمل فکر کردن ندارم

خب اون بچه چرا جیع ودادی نمیکرد اگه واقعا میدید شوهرتون داره اذیتش میکنه؟بخاطر اینه که میگم شاید چیزی نبودع

میشه بگی 

لطفا بگو 

درسته اذیت میشی ولی با اینکارت نارو اگاه میکنی 

ک موازب بچه هامون باشیم و اگر کسی اطرافمون اختلالو داره بفهمیم 

البته اگه مقدوره اگه نه ک هدا ایشالا کمکت کنه

خداجونم بخاطر نی نی خوشقدمی که بهم دادی ممنونم🙏😍🙏
2738
خب اون بچه چرا جیع ودادی نمیکرد اگه واقعا میدید شوهرتون داره اذیتش میکنه؟بخاطر اینه که میگم شاید چیز ...

چون فقط در حد نوازش اندام جنسیش بوده و احبار نکرده و خود بچه هم تمایل داشته چون شوهرمو دوست داشت. واااای محبورم نکنید تعریف کنم بخدا داغون میشم

2706