2737
2734
عنوان

خواهرم گفته بخاطر ما با شوهرش دعواش شده حالا هم بلاکم کرده😐

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید خواهرت به شوهرش گیر داده بریم بیرون شوهرش قبول نكرده دعواشون شده حالا حرصش گرفته سر بیرون رفتن با شما دعواش شده. به نظرم ناراحتیش از شما بیمورده خوب میگفت نمیتونیم بیایم. من باشم دیگه هیچوقت بهشون پیشنهاد بیرون رفتن نمیدم از این به بعد

2728
یا یک عالمه از ماجرا روسانسور کردین و تعریف نکردین یا خواهر و شوهر خواهرتون کلا تعادل روانی ندارن!!! ...

نه بابا شوهر خواهر شوهرم قراره بره گوششو عمل کنه عمل سختیم هست کلی میترسه هرچی به خواهرم پریشب گفتم یکم درکش کن بداخلاقیم کرد محلش نده گوش نمیکنه بعدم بخاطر این عمل که درپیش دارن فعلا دستشون تنگ شده خواهرم عادت کرده هرجا بره حتما باید لباس بخره همش باهم بحث دارن

2740

جدا ازاینایی که گفتی واقعا واستون متاسفم که اوضاع کشور ومردم رودرک نمیکنید کروناباکسی شوخی نداره بفکر جون ما نیستین حداقل ب خودتون رحم کنید

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
کی گفت رفتیم پارک؟همینجوری با ماشین یه تاب خوردیم بچه کوچیک دارم نمیشه که خودمو زندانی کنم 

عزیزم مطمئنی خواهرت خودش بلاکت کرده شاید شوهرش بلاکت کرده😳😏چون شوهر منم همه خواهرامو بلاک کرده تو گوشیم🙄🙄

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
نه بابا شوهر خواهر شوهرم قراره بره گوششو عمل کنه عمل سختیم هست کلی میترسه هرچی به خواهرم پریشب گفتم ...

باهمچین اخلاقایی معاشرت خیلی سخته 

باید خیلی احتیاط کنین چون از هرچیزی ماجرا درست میکنن و به جای پذیرش اشتباه خودشون طلبکار بقیه میشن

اینجور ادما مدام با خودشون وبقیه درگیرن

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
جدا ازاینایی که گفتی واقعا واستون متاسفم که اوضاع کشور ومردم رودرک نمیکنید کروناباکسی شوخی نداره بفک ...

وای خدا چرا اینقدر گیراییتون کمه؟منظورم از تاب خوردن این بود که با ماشین یه تاب بزنیم اونجوری کرونا میره تو حلق شما؟ازین ریسه های تزیینی واسه تولدش میخواست یجای داشت گفتم تا اونجا که کلی راهه یه تابی میخوریمو میخریم میایم میخواستم خودش بگه کدومو میخواد

عزیزم مطمئنی خواهرت خودش بلاکت کرده شاید شوهرش بلاکت کرده😳😏چون شوهر منم همه خواهرامو بلاک کرده تو ...

نه بابا خودشه رفته به مامانمم گفته این زنگ زد ما دعوامون شد

باهمچین اخلاقایی معاشرت خیلی سخته  باید خیلی احتیاط کنین چون از هرچیزی ماجرا درست میکنن و به ج ...

والا من ۲ روز بود زایمان کرده بودم سزارین بخیه هام میسوخت اصلا نمیتونستم بشینم خونه مامانم بودم اینو شوهرش ۲ روزو کامل اونجا بودن منم دیگه خسته بودم رفتم تو اتاق با بچم سرگرم بودم بعدم شوهرم اومد پیش بچه مامانمم اومد که لباساشو عوض کنه ۱۰ دقیقه که شدو اینو شوهرش قهر کردند شترق درو بهم زدنو رفتن

وای خدا چرا اینقدر گیراییتون کمه؟منظورم از تاب خوردن این بود که با ماشین یه تاب بزنیم اونجوری کرونا ...

تاب نگو بگو دور میزنیم

سو تفاهم پیش اومده همه فکر کردن میری پارک تاب بازی

2706