2737
2734
عنوان

اون خانومه که میگه عاشق برادرشوهرمم چرا تاپیک میزنه ومیره

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبح زودم یکی بود بچه بود تاپیک زد ناخونام کاشته نمیتونم کار کنم راضیه میاد یه ساعت ظهرا کارامو می‌کن ...

من نبودم😭منم دوست دارم بخندم😢

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
من اصلا نظرات رو نخوندم و تاپیک اول رو نخوندم ولی دومی تاپیک زد ورفت وبعد ترکید

تو جفتش هیچی نمیگف

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2728
فقط میخواد درس عبرت بشه.....😕😕

انگار نمیدونیم😂

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

حالا سرکاری بود یا نبود در هر دوحالت زشته چیه زنیکه میاد یسری عشقای ممنوع رو اینجا جار میزنن خجالتم نمیکشن والا آدم شرم میاد به زبون بیاره من تاپیکو دیدم گفتم خدانکنه این بره تو پربازدیدا چون میدونستم ملت بیکار همه میریزن تو اون تاپیک منکه نرفتم بازش هم نکردم تاپیکو😏😏😏

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند
2740
گفتی برادرشوهر ندارم گفتم بهتر که سوهان روحن موجودهای فضولین🤭😂

ای گفتی 6 تا دارم سوهان روح از پشت چاقو زن دروغگو نامرد فضول 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
من اصلا نظرات رو نخوندم و تاپیک اول رو نخوندم ولی دومی تاپیک زد ورفت وبعد ترکید

باز زده الان

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

کلا که این کارا از پایه اساس اشتباهه 

ولی باید خیلی ابله باشی آخه تو فامیل 

هر غلطی می خوای بکنی حداقل برو با غریبه 

یه دختر عمه دارم به هیچ یک از مرداب فامیل رحم نمیکنه یاد اون افتادم 

2706