2737
2739
عنوان

زندگی دائم در منزل براتون کسل کننده نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1088 بازدید | 75 پست
صبح زود که خواب هستن برو یکم پیاده روی کن بیا شارژ میشی تا شب

سالهای قبل همین کارو میکردم ولی شوهر نامردم پسرمو بیدار میکرد میرفتن بیرون شهر. من اینجا از استرس میمردم که اینا کجا رفتن و چطور شدن. مثلا ساعت ۹میومدم خونه میدیدم نه پسرم نه شوهرم نیستن. زنگم میزدم گوشیشو جواب نمیداد. بعد میفهمیدم از لج من بیدارش کرده برن بیرون شهر بار جابه جا کنن. وانت داره😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خل میشم ولی ۵ ماهه تو خونه ام 😩

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

تایمهایی که شوهرت خوابه دست پسرتو بگیر ببر خرید کن پارک برو یه هوا به اونم میخوره.. هرچی بیشتر خوتع بمونی و بچه رو هم بیرون نبری بچه بدتر میشه.. پسربچه رو نمیشه تو خونه حبس کرد انرژیشو باید تو راه بازی خرج کنه..سرحال شه.. من که دختر بودم پا به پای پسرا تو بچه گی بازی کردم.. بچه گناه داره.. اگر دوستی همسایه ای چیزی که بهش اعتماد داری هست.. بچه تو بده بهش گاهی میره پارک اونم ببره با خودش.. یا خرید میرن پسرتو ببرن توام به پسرت پول بده برای خودش بستنی بخره..پسر بچه باید بره بیرون توپ بازی کنه دوچرخه سواری کنه.. تو خونه میپوسه..

2738

خوب با این وضعیت خودت هم عجیب و غیر قابل کنترل میشی ها 

صبح های زود که اونا خوابن بزن بیرون از خونه یکم تو پارک پیاده روی کن و کلی هم دوست پیدا میکنی 

همسر و پسرت هر مشکلی که دارن که تو نباید به پاشون بسوزی یکمم واسه خودت وقت بذار

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡

من عاشق خونه موندنو کتاب خوندن و فیلم دیدنم تنها جاهایی که دوس دارم برم خونه مامانمو دانشگاست

تواین کرونام که اصن وقت نیست برام دیگه یکسره سرم گرم کار خونه و بچه و درسه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍
تو خونه چیکار می کنید؟

ورزش میکنم هم رزمی هم یوگا با کلیپای اموزشی

کتاب زیاد میخونم. اهنگ گوش میدم هم تو خونه میذارم هم گاهی هندزفری به گوش میرقصم😁 کلا روزی یک ساعت رقصو همیشه دارم. اشپزی انواع کیک و دسر. هردفعه یه گوشه خونه رو تمیز میکنم همیشه خونم تمیزه هیچوقت تمیزکاری زیاد ندارم وقتمم پر میشه. برا خودم کلی میوه و خوراکی میبرم میشینم فیلم میبینم. به مو و پوستم میرسم انواع ماسک میذارم. در کل وقتم کم میارم 😁

چطوری چارماه بیرون نرفتی؟چطوری زندونی کردی خودتا؟دلت نمیگیره؟

عزیزم حالا فکرش کن من سال95 ازدواج کردم اومد شهر غریب که هیچکس نیست همه ی خانواده ها یه شهر دیگن الان بچه هم دارم بازم24 خونم جای هم نیست برم🥴🥴🥴

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2706