2733
2739

از دیشب تا الان بیدارم و خون گریه کردم 😭تاپیک قبلم چه شوقی داشتم برا اومدنش ولی الان براش آرزوی مرگ میکنم دیشب با شوهرم بحثمون شد میگفت پدر و مادرش میگن طلاهای زهرا رو بفروشیم باهاش پس انداز کنیم یا زمین بخریم اولش فکر کردم داره شوخی میکنه بعد دیدم هی داره میگه زنگ بزن برم از مامانت بگیرمشون بدم بابام ببره بفروشنه  بهم ریختم گفتم شما بیخود میکنین برا طلاهای من میشینن نقشه میکشین بخدا همینو گفتم 😭😭 پاشد کمربندش رو باز کرد از سر تا ناخون پام رو سیاه و کبود کرد که دیگه از زیر دستش از حال رفتم تا ولم کرد بعدم از خونه زد بیرون قلبم داره از درد منفجر میشه نمیتونم برم خونه بابام چون از ازدواجم هیچ کدومشون  راضی نبودن خودم خواستمش منه احمق بهشون گفتم آگه نزارن باهاش ازدواج کنم خودمو میکشم بابام بهم گفت برو ولی پشیمون میشی روزی که پشیمون شدی حق نداری بیایی اینجا😭😭😭 حالا نمیدونم چیکار کنم از دیشب کارم شده گریه از بدن درد دارم میمیرم وقتی یادم میاد زیر دستش اونقدر زجه میزدم و آون بیشتر میزد قلبم منفجر میشه

خووب ببین...... این است دنیایی که به خاطر دیدنش به شکم مادرمان لگد میزدیم!!!!!!!

یا خداااا

کمربنددد

دختررر برو شکایتتت کنن برو پزشکک قانونی حداقل مدرک داشت باشیی ک زدتت

طلاهارم به هیچ عنوان ندی ب این نره غول

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

برو کلانتری شکایت کن بعدش پزشک قانونی حتما مدرک جمع کن

تا حساب کار دستش بیاد کثافت عوضی

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

کمربند 😐

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2706