2733
2739
عنوان

بی بی چک زدم روز دهم iui

| مشاهده متن کامل بحث + 3647 بازدید | 64 پست
ببین عزیزم من تجربشو دارم چون آی وی اف کردم فردا دوباره بذار اگه پررنگ تر شد بارداری چون ممکنه اثر ...

مرسی عزیزم .پس صبر میکنم چهار روز دیگه یه تست دیگه میزنم.تا دوهفته از iuiبگزره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برات صلوات میفرستم... توام برای آرامش دلم دعا کن

برات ۱۴تا صلوات می‌فرستم عزیز دلم .لطف کردی 

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2728
عزیزم منم منم خطو میبینم.مال منم همینجوری کمرنگ بود آزمایش دادم باردار بودم خداروشکر.شمام برو آزمایش ...

خدا از دهنت بشنوه عزیزم خیلی نگرانم اگه باردار باشم یه معجزست.9ساله منتظرم 

باردار بودی ؟ روز هشتم به اندازه من اینقدر کمرنگ بود

اره عزیزم دخترم18 ماهشه

برای من ازشماهم کمررنگ تر بود روز دهم که گذاستم دیدم پررنگ تر شده فهمیدم باردارم

روز14 هم آزمایش دادم

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸
2738
اره عزیزم دخترم18 ماهشه برای من ازشماهم کمررنگ تر بود روز دهم که گذاستم دیدم پررنگ تر شده فهمیدم با ...

خداروشکر .خدا دختر تو برات حفظ کنه .برای منم دعا کن عزیزم

جدی میگی

اره گلم .هاله کمرنگ دیده میشه 

تپش قلب گرفتم از ذوق 😍😍

ان شأ الله که بارداری هستی گلم

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

مال من ک ۵ روز بعد اقدام اثر امپول بود 

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
خداروشکر .خدا دختر تو برات حفظ کنه .برای منم دعا کن عزیزم

استرس ب خود نده هرچی بهش فکر نکنی بهتره  روزا زودتر میگذره برات

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌

مگه هاش سی جی نزدی؟؟؟ تا ۱۴ روز اثرش هست زود زدی

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2706