2737
2739
عنوان

نذر صلوات برای مام جواد برای حاجت روا شدن🤗🤗🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 116 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا برا ازدواج چی ؟؟؟

همون برا ازدواج مشکلم حل کرد.حتی به خواب آبجیمم اومد که بخت منو باز میکنه.که بعد اون خواب و توسل من بافاصله ده روز ازدواج کردم با بهترین مرد با ایمان و خوش اخلاق خلاصه عالی.هر دعایی نذری دارید به اسمش انجام بدید صلاح باشه حتما براورده میشه گلم.بهش توسل کنید

نفسم به نفست بنده
2740
همون برا ازدواج مشکلم حل کرد.حتی به خواب آبجیمم اومد که بخت منو باز میکنه.که بعد اون خواب و توسل من ...

خیلی دارم توسل میکنم تو روخدا برام دعا کن واز امام جواد بخواه که ازدواج موفق داشته باشم هرچی زود

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 
چجوری توسل کردی

راستش ی روز که شهادت امام جواد بود مسجد محلمون داشت بخاطرش زیارت عاشورا میخوند منم اون لحظه داخل حیاط پیش آبحیم بودم از ته دل صداش زدم یا امام جواد الئمه مشکل ازدواج منو حل کن.ی طوری بود ی دونه خاستگار نداشتم شرایطم سخت بود خلاصه شبش به خواب آبجیم اومد که مشکل منو حل میکنه.بعد ده روز من ازدواج کردم.😍😍😍

نفسم به نفست بنده
خیلی دارم توسل میکنم تو روخدا برام دعا کن واز امام جواد بخواه که ازدواج موفق داشته باشم هرچی زود

انشالله گلم بختت به بهترین شکل بزودی باز بشه.واز امام جواد میخوام ی کسی بهت بده تا آخر عمرت از داشتنش پشیمان نشی.بهش اعتماد کن گلم😘😘😍

نفسم به نفست بنده
سلام.من 300تا میفرستم.امام جواد جون منه.باب الحوائجه.هروقت در تنگنا بودم به دادم رسیده.ازش ممنونم با ...

گلم لطفا اگه میشه با نفس گرمت برا حاجت منم دعا کن و از امام جواد بخواه پیش خدا ضامنم بشن🌹 

گلم لطفا اگه میشه با نفس گرمت برا حاجت منم دعا کن و از امام جواد بخواه پیش خدا ضامنم بشن🌹 

چشم عزیز دلم.انشالله هرخواسته داری به خوبی و خوشی برات اتفاق بیفته گلم.بهش توسل کن بهش شک نکن.چون خیلی زجر کشیدن از ته دل ازش میخوام و بخواه حاجتت براورده به خیر بشه دست رد نمیزنه.😘😘❤❤

نفسم به نفست بنده