2733
2734
عزیزدلم ظلم همیشه روح ادمهای پاک رو مکدرمیکنه مال دنیاهم از اسمش پیداست مال دنیا هست ،این همه جنگ ود ...

امیدوارم بتونم خانوادمو نجات بدم. در واقع خدا باید نجات مون بده من دارم برای بقیه دعا می کنم. 

🍀🍀🍀اب هست خاک هست جوانه باید زد. 
نمیشه. شما نمی دونید مشکل من چیه. خیلیییی هزینه کردم تا به اینجا رسیدم. هیش کی نمی تونه کمک کنه.&nbs ...

ایت الله بهجت فرمودند اگه گره به زندگیتون هست هیچ جوره باز نمیشه زیاد استغفار کنید انشاالله حل میشه

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداوند خودشون فرمودند کاهی به ستمگران مال و....زیاد میده تا بیشترغرق گناه والوده تر بشن،انتقام سختری ...

بیشتر غصم میشه. وعده های خدا رو میشنوم. قبلا طلبکارانه تر می خواستم و دعا می کردم. چون مطمعنا حق و عدالت رو می خواستم. ولی الان دارم سعی می کنم مودب تر و متین تر بخوام. 

امیدوارم بتونم خانوادمو نجات بدم. در واقع خدا باید نجات مون بده من دارم برای بقیه دعا می کنم. 

من بنده گناهکاری هستم دردرگاه خداوند ولی دعا میکنم بحق همه ی خوبان درگاه  دوست همه ی مشکلاتتون حل بشه بحق خون پاک سیدالشهدا علیه السلام

2731
ایت الله بهجت فرمودند اگه گره به زندگیتون هست هیچ جوره باز نمیشه زیاد استغفار کنید انشاالله حل میشه

انشاا.... وقتی پدرمو زمین گیر کردن که بماند با چه نقشه پلیدی برادر بابام زنگ زد گفت میام با همه ایل و تبارمون تفنگ بدست ببینم چجوری می خوای جلومونو بگیری!! از جنازت رد میشیم. گفتم تا من زنده ام جرات داری بیا..... این قوم ادمایی ان که وقتی من ۹سالگی چادر سر کردم خواهر بابام توی ۱۶سالگی روسری از سرم جلوی نامحرم می کشید بابام باهاش دعوا می کرد که توی تربیت دختر من دیکه دخالت نمی کنی‌. مادر باردارمو می ترسوندن که بچه سقط کنه. اینا قابل گفتناشه. 

بیشتر غصم میشه. وعده های خدا رو میشنوم. قبلا طلبکارانه تر می خواستم و دعا می کردم. چون مطمعنا حق و ع ...

عزیزدل فقط واسه خودتون وخونواده عزیزتون خیر طلب کنید اونها رو فقط یه جمله بگید ازته دل خدایا تواگاهی به هرچه کردندبعدالت خودت میسپارم ،مطمنم انشاالله در رحمت بزودی بروتون باز میشه

من بنده گناهکاری هستم دردرگاه خداوند ولی دعا میکنم بحق همه ی خوبان درگاه  دوست همه ی مشکلاتتون ...

انشاا..... خدا بهتون سلامتی و عزت بده. 🌹🌹🌹

2738
انشاا.... وقتی پدرمو زمین گیر کردن که بماند با چه نقشه پلیدی برادر بابام زنگ زد گفت میام با همه ایل ...

واقعا از ته قلبم میگم براشون ناراحت شدم انقدر بدبخت هستند که با خدا واحکامش درجنگ هستند شکر خدا که شما ظلمی نکردید گفتم نازنینم مال دنیا واسه دنیاست ادم باید خیلی بدبخت وحقیر باشه که واسه مال دنیا دل بشکنه اونم با این اوصاف که فرمودین

سلام یاسمن جان . لطف داری خواهر نازنینم  منم هر روز با دیدن پیام شما انرژی چند برابر میگیرم .. ...

😊😍😍😘😘😘

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 
میشه برام دعاکنید نجات پیدا کنم😔😔

چرا نشه خواهرم الهی بحق خون پاک شهدا مشکلتون حل بشه من امروز واسه نون هزار صلوات هدیه فرستادم انشاالله خدا قبول کنه

واقعا از ته قلبم میگم براشون ناراحت شدم انقدر بدبخت هستند که با خدا واحکامش درجنگ هستند شکر خدا که ش ...

نه بخدا با این که زمینی که باید بفروش برسه میلیاردها می ارزه خدا می دونه ما چشم مون دنبال اون ارث که حقمون هست نیست. با این که یک برادر مریض دارم که ۴۰میلیون هزینه درمانشه و ما حتی یک میلیونشم نداریم. بازم به قول برادرم اون ارث برای حرامه. 

2706