2737
2739
عنوان

سردی شوهر

2937 بازدید | 142 پست

سلام بچه ها ببخشید بی پرده حرف میزنم دارم دیوونه میشم کمکم کنید لطفا منو شوهرم ۶ سال تفاوت سنی داریم اون لاغره من متوسط رو ب تپل هستم قدم هم ۱۶۰ پنج ساله ازدواج کردم خسته شدم دیگه حالم از سردی شوهرم داره بهم میخوره یجایی دیگه ازینکه اکثر وقتا پیش قدم میشم خودم حالم بد میشه از خودم بخدا دیگه تحمل ندارم وایسم دو هفته یا سه هفته ببینم اقا چیزی دلش میخواد تازه دلشم بخاد خاک بر سرش ک نمیگه خودارضایی میکنه بخدا خودم دیدم 😑

نمیدونم چشه 

یبار عقد بودم دو تایی رفتیم مسافرت گفت این چ هیکلیه داری خودتو جمع کن و محل نداد بهم از همون جا احساس کردم دلسرد شد بهم 

کلی تلاش کردم لاغر کردم برای عروسیم ولی بعد عروسی هم محل نمیداد 

باورتون میشه؟! تازه عروس بودم هر چقدر بخودم میرسیدم محل نمیداد 

وای فکرشم دیونم میکنه بخدا اندامم بد نیست اتفاقا بهم میگن اندامت خوبه 

یبارم باز تو عقد گفت من لاغر دوست دارم

حالم از شوهرم بهم میخوره 

من گرمم و نیاز دارم مث همه اخه مگه میشه خودارضایی کرد من چکار کنم ب نظرتون؟!

🌻🌳خداوندا دلیل تمام خوبیهای دنیا تو هستی🌻🌳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخشید این سوال مبکنم سبنه و با.سنت بزرگ ؟ چون‌من خودم این مشکل دارم همیشه فکر میکنم شاید چون سینه و با.سن ندارم شوهرم سرد یعنی دارم ولی کوچیک مال شما چی 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2738

بنظرم بزنگ مشاوره ۱۴۸۰اگه میخای جدا بشی تا بچه نداری این کارو حتما بکن.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

خب باید بره دکتر عزیزم 

والا نه به بعضیا که به پیرزن هم رحم نمیکنن 

نه به امثال شوهر شما که زن جوون و تپل مپلش کنارشه و هیچ...😐ولی بنده خدا شاید دست خودش نیس سعی کن ببریش دکتر 

اگه سرد بود خودارضایی نمیکرد. ببین چشه. وزنت چنده؟

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2706