2752
2734
عنوان

به نظرتون این مرد داره خیانت میکنه؟😏

| مشاهده متن کامل بحث + 1789 بازدید | 187 پست
وا یعنی چی عاشقه بعد با هزار نفر لاس میزنه😐

اکثرشون همینن احمقا رفیقاشم ک تعریف میکنه ازشون همینن.میگه نمیشه ک زن ایندتو ببری تو مهمونی همه ببینن..دیوونن نمیدونم استدلالشون از عشق چیه بعضی پسرا

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نمیتونم بهش اعتماد کنم 😔

پس نکن.ببین دلت چی میگه..قلب ادم هیچوقت به ادم دروغ نمیگه خیالت راحت

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
موافقم اون اوایل همینطور بودا جدیدا اینطور شده به نظرت میشع چون زیادی باش خوب بودم؟ 

خوب بودن فکرنکنم دلیل بشه ولی بنظرم یک جایی پیداکرده یایک نفرو پیداکرده باهاش سرگرم شده 

چه ندارد انکس که خدارا دارد
دوستان شمارشو پاک کنم و دیگه ج ندم هیچوقت؟ 

اگه میبینی میخوادیک جورایی یک کاریی کنه ترکش کنی یا اینکه چند روز دیگم برکن ببین تاکی انلاینه واینکه الا باهاش چت نکن ببین کیا ان میشه الا وقتی ان میشه باتو چت میکنه یانه ...بنظرم بایکی دیگه رل زده  

چه ندارد انکس که خدارا دارد
2706