2733
2734
عنوان

چطوری بگم میخوام ازدواج کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1895 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای خدا یعنی میبینم اون روزیو که داداشم بیاد بگه ابجی از یکی خوشم اومده به بقیه بگو برن خواستگاری برام😍😍😍

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍

چرا اینطوری باهاش صحبت میگنین. دلش میخکاد زود ازدواج کنه تازه همچینم زود نیست خیلی هم خوبه . ان شالله خوسبخت بشه 

یه بار به مادرت بگو یه جمله وقتی شروع کنی میفهمی حرف زدن خیلی راحته خیلییی 

خیلی کم سنی 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2740

به نظرم عجله نکن بزار سربازیتو بری اگه دختره بخوادت صبر میکنه هر چی دست پر تر باشی خانواده هاتون با اعتماد بیشتری پا حلو میذارن 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
نظرتان چیه نی نی یارو صدا بزنم با اونم مشورت کنین؟    

چرا مگه چی گفت

حالت خوبه؟؟

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
 خواهر لحنم بد نبود سنش کمه بره برای خودش زندگی مجردی کنه تا ۳۰ سال بعد بره زیر بار مسولیت من س ...

وای گلم ۳۰ که دیگه دیره من با همسرم وقتی عقد کردیم ۲۲ سالش بود سال بعدش رفتیم سرزندگیمون خداروشکر مشکلی نداشتیم تا حالا ولی خب برا هر کسی ی جوره این آقا باید حداقل کار داشته باشه

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍