2737
2734
عنوان

بچها بیایین از هر لوازم آرایشی ک راضی بودید بگین 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1857 بازدید | 235 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از ایرانیا چی خوبه بچه ها میگن محصولات اینلی خوبه

من ضدافتاب بی رنگ و فاقد چربی سان سیف میزنم 

خیلی سبکه اصلا احساس نمیکنه رو پوستت چیزی هست 

کلا مصرف کرم پودرمو قطع کردم به گفته دکترم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
کرم پودر دوسه  ریمل بورژوا مکس و گلدن رز  رژگونه گلدن رز   خط لب فلورمار

قیمت کرم پودر دوسه چقدره ؟

پوست مخملی میکنه؟

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
2731

مرطوب کننده بیول

کرم پودر بکا.که الان میرم بخرم میگن نیس.چی بخرم؟؟؟؟زیادم استفاده نمکنم خیلی کم میزنم ولی دوسدارم خوب بپوشونه وصورتم شفاف شهه

رژ مک هدی بیوتی هرچی

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
از گلدن رز منم خیلی راضیم . همه جا رو گشتم دیگه رژ لباشو پیدا نمیکنم

آنلاین باید بگیری  سایت خانومی داره من از۱۹ ۱۶ و ۱۲ راضیم دوست دارم ۱۴ رو هم امتحان کنم. من جامدشو میگیرم.

لا تقنطوا من رحمت الله
پرودرمارو چندخریدی؟

یه ماه پیش شصت و سه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2740
آنلاین باید بگیری  سایت خانومی داره من از۱۹ ۱۶ و ۱۲ راضیم دوست دارم ۱۴ رو هم امتحان کنم. من جام ...

راست میگیا چرا ب ذهن خودم نرسید . راستی ۱۶ قشنگه یا ۱۲ ؟ من ۲۷ و ۳۱ داشتم . 

خدای من خدای معجزه هاست . 
2706