2737
2739

بچها مال منم بگین.

خاهرو برادرشوهر مجرد دارم حدود سی سالشونه ولی همش دوبهم زنی و بین بقیه جاریام زیراب میزنن.

با حرفاشون طعنه ها و مسخره کردناشون روزی نیست من حرص نخورم.

بشدت خانواده شوهرم روش نفوذ ذارن.با کلی مشاوره رفتن احساس ناامیدی دارم چون تاثیری نداره.بخدا خسته شدم از این همه جنگ اعصاب.بخدا منم آدمم.منم دوست دارم ارامش داشته باشم.اخلاقم بحدی عصبی شده ک مادر خوبی برای بچم نیستم چون دایم عصبانیت و تنش منو بچم دیده.توروخدت کمک م کنین. 😭

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچها مال منم بگین. خاهرو برادرشوهر مجرد دارم حدود سی سالشونه ولی همش دوبهم زنی و بین بقیه جاریام زی ...

چرا اونقدری نتونسی رو شوهرت تسلط داشته باشی که حرف اونارو پذیرا باشه نه تو

خدا لعنت کنه باعث و باعنیه این همه سختیو عذاب مردمو.. عزیزم این وضع برای همس تنها نیستی.. من خودم نی ...

ان شاالله  به سلامتی نی نی خوشگلتو  به دنیا  بیاری عزیز دلم .خدا بزرگه  یه  در  میبنده  صدتا  به روت باز  میکنه  ان شاالله مشکلات هممون خیلی زود  حل  بشه . براتون حتما دعا میکنم  

دسمال  من  زیر   درخت  آلبالو  گم  شده . . . 
2728
خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند لطفت شده وظیفه کمش کن

کمش کردم اما عین طلبکارها بیشتر بهم توپیدن دقیقا انگار وظیفه مو دیگه انجام نمیدم طلبکارانه پشت سرم حرف میزنن 

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
عزیزم فک مکنی بقیع مث خودتن...این از بدجنسیشونه  سعی کن چهار شنبه ها اسپند تو خونه دود کنی

مرسی عزیزم 

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
2738
عزیزم برای اول زندگی زیادم بد نیست کنار خانواده شوهر باشی تا هم اخلاقاشون دستت بیاد هم اینکه پولاتون ...

۴ساله پیشش هستم 

داره کرایه میگیره از شوهرم 

خو قراره کرایه بدم چرا نرم ی جای بهتر و اعصابم ارومتر شه هر روز جنگ و دعوا داریم با این خانوم

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
2706