2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هنوز برنامه ریزی نکردم 😥

کلی کار دارم 

میخام خونه تکونی هم کنم همه جا رو هم ریختم به هم 😢😢😭😭

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ساعت ۸بیدارمیشم صبحانه تمیزکردن خونه ناهار شستن ظرف بازی زابچه هاوفیلم نگاه کردن  شب شوهرم میاد شام ظرفاروبشورم حمام لالا بوس بغل 

یادخدا آرامش دهنده قلبهاست خداجونم خودت رو ازمن نگیر
2738

من با شوهرم میریم ماشینشو از تعمیرگاه میاریم بعد میریم پدر دور دور😍بعدم که خونه

من و شوهرم از رو دوست داشتن شوخی شوخی تو سر و کله هم می‌زنیم بقول خودش میگه بیا ببینم کی زورش بیشتره😂و فیلم میبینیم😐

من تو عقدم 

چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی🧿💕

ساعت 8 امتحان ازمایشی 

ساعت 9 چک کردن بورس و سهام ها تا 10

ساعت 11 امتحان پایان ترم 

ساعت 12 باید برم واحد اموزشی دانشگاه برای برگه معافیت تحصیلی 

ساعت 1 ربع کم تا 1 و نیم سهام دارا یکم اگر زیر قیمت ناو بود خرید بزنم 

ساعت 3 بورس طلا رو چک کنم 

ساعت 5  هم شروع کنم برا امتحان یک شنبه نمونه سوال حل کنم 

شب یکم با خواهرم چت کنم 😍 برام داستان و لالایی بگه و من بخوابم 😅

الان شوهرم رفت شیفت صب میاد ..صبونه میخره میزنیم بر بدن میخوابیم تا ۱۲ ...من بلند میشم ناهار میزارم و کارای بچه .ساعت ۳ ۴ بیدارش میکنم ناهار میخوریم و حموم میرم من .بعدش بیرون میریم خونه مادرم سر بزنم سر کوچه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
دو دلم برم فردا صبحاقدام کنم برای طلاق یا ن

نه عزيزم پشيمون ميشي، بچسب به زندگيت🌹

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
2706