2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله زودتر خوب میشه...نگران نباش عزیزم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731

عزیز دلم خدا بزرگه ان شاءاله به حق همین ساعت ملکوتی خدا شوهرتونو شفا بده آمین

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2740
به حق امام رضا خدا شفاشون بده دعاهاتون آرامش بخشه هرموقع دعا کردین بعدش خبرای خوب شنیدم  میشه ...

حتما اگه قابل باشم

خدا به حق همین وقت و ساعت دستمونو بگیره

حمدشفاخوندم شمام برای شوهرمن دعاکن توی بیمارستان کارمیکنه دیروزبعدازظهرکمردردوپادردداشته ولرزکرده وسرگیجه سی تی اسکن ریه داده سالم بوده ولی امروزتست کروناازحلق داده گفتن یکشنبه صبح جوابش میادالان خونه خواهرمم توروخدادعاکنیدتستش منفی باشه اصلا طاقت اوارگی ندارم چون دوره ش طولانیه یه دختردوساله شیطون دارم که فقط توی خونه خودم میتونم ارومش کنم😭

💔مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم💔
حمدشفاخوندم شمام برای شوهرمن دعاکن توی بیمارستان کارمیکنه دیروزبعدازظهرکمردردوپادردداشته ولرزکرده وس ...

مرسی عزیزم

اگه خدا بخواد امشب نماز شب میخونم براش دعا میکنم

خدا به همه مون رحم کنه