2733
2739
عنوان

در چه حالید دخترا+عکس از روبرو

| مشاهده متن کامل بحث + 1955 بازدید | 188 پست
همیشه بخندی خواهری😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

انشالله خنده تو دل ولب همه مردم و شما بهترینم باشه❤

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله  دوستت دارم 💖💖💖

ممنون عزیزم

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2731
خسته نباشید تازه ۳۰ کیلو تفت دادم و سرخ کردم خودم تنها  مردم دیگه واقعا ب سلامتی استفاده کن ...

قربانت ممنون... مامانم دیروز تفتش داد الان دارم سرخ میکنم واسه قورمه سبزی امشب درست کنم

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
منم از صبح دارم گریه میکنم زندگیم نابود شد دارم طلاق میگیرم  دلم برای بچم یه ذره شده تازه دو ...

چرا طلاق؟ واسه خاطر بچه به هم فرصت بديد عزيزم، لطفا طلاق نگير خيلي بده 

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
2740
چرا طلاق؟ واسه خاطر بچه به هم فرصت بديد عزيزم، لطفا طلاق نگير خيلي بده 

عزیزم بخاطر بچه خیلی گذشت کردم 

همش میگفت امروز بچت بدنیااومد فردا طلاقت میگیرم خودم بچه بزرگ میکنم منم حالا میخوام طلاق بگیرم بینم چیطور میتونه بچه بزرگ کنه 

همش میگ من پول دارم میرم ده تا زن میگیرم منم گفتم ده تا کمته برو ببست تا زن بگیر

دیگ بریدم خسته شدم نمیتونه بسازم