2733
2739

خواهش میکنم برای شوهرم  صلوات بفرستید خوب بشه از بیمارستان بیاد

باردارم یه لحظه فکر نبودنش داغونم میکنه

دعا کنید😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

چشم

خودت نگرفتی؟

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

۱۰۰ صلوات میفرستم ایشاالله شفا پیدا کنن

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم نترس تو سایت خیلیا رو دیدم گرفتن باردارم بودن و خوب شدن

انشاءالله شوهرتم زودی خوب میشه میاد و عوضش دیگه آنتی بادی داره تا ۶ ماه خیالت راحته

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
قربونت برم

میشه واسه شفا منم از تهههه دلت دعا کنی همین الان دستو رو شکمت بزار بگو ایشاالله اسما شفا پیدا کنن🌹☘💖اگه دلت نخواستم مشکل نیست😘

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
2706