2733
2734
عنوان

پزشکی یا بازیگری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3606 بازدید | 65 پست
خانومی ک پزشکی میخونه واقعااااا پیر میشه اگ پزشک عمومی باشه ک درامدی نداره و درسی ک خونده حیفه اگ بر ...

عزیزم هرکاری سختی داره دیگه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومی ک پزشکی میخونه واقعااااا پیر میشه اگ پزشک عمومی باشه ک درامدی نداره و درسی ک خونده حیفه اگ بر ...

عکستوعوض کردی😁

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
2731
مرسی عزیز دلم شما هم موفق باشی😍😍

ولی پزشک عمومی نرو

اگه تونستی هدفت رو بگذار داروسازی که کار بعدش سخت نباشه

دردسر پزشکی زیاده 

با دوست داری رندون‌پزشکی

پزشکی بعد ۸سال درس و زحمت تازه میشی پزشک عمومی و ‌...کلی راه داری هنوز

معمولا تو سنین نوجوانی خیلی ها آرزو دارن بازیگر بشن، ولی قطعا باید از مشورت بزرگترهای عاقل کمک گرفت تا هیچوقت پشیمون نشی 

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 
عزیزم هرکاری سختی داره دیگه

خب دیگ منم از طرف خودم گفتم ک هیچکودومو دوس ندارم

بنظر من یه معلم شاید حقوفش کم باشه اما هم ب زندگیش میرسه و هم دستش تو جیبشه

در پی یافتن مرهم عشقم...ورنه منه دیوانه عاشق چه به داروسازی ♥️M♥️
2740
ضمن اینکه حتی معدل ۲۰ بودن هم دلیل این نیست که قطعا پزشکی قبول بشین

چرا عزیزم من قبول شدم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
اره   خوبه؟

قشنگه ولی قبلی خیلی نازبود به اسمتم میامد👌😁

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
معمولا تو سنین نوجوانی خیلی ها آرزو دارن بازیگر بشن، ولی قطعا باید از مشورت بزرگترهای عاقل کمک گرفت ...

بابا مامانم میگن جاست پزشکی بقول  اون دوستمون😂

بابام میگه هوششو داری حیفه

بابای من خودش رتبه سه رقمی کنکور تجربی بودا

چند سالته همه تو نوجونیشون عاشق بازیگرین درس بخون کنارش کلاس تئاتر و بازیگری بروو 

اره من میرم پزشکی درکنارش اگه جایی خواستن تست بگیرن میرم

قشنگه ولی قبلی خیلی نازبود به اسمتم میامد👌😁

ممنونم...اره خودمم همینو هس میکنم ولی از وقتی اینو  گذاشتم بچه ها نمیزارن عوض کنم ک این خوشگل تره  

در پی یافتن مرهم عشقم...ورنه منه دیوانه عاشق چه به داروسازی ♥️M♥️
ممنونم...اره خودمم همینو هس میکنم ولی از وقتی اینو  گذاشتم بچه ها نمیزارن عوض کنم ک این خوشگل ت ...

اون قبلی کم سن تربود😂