2733
2739
عنوان

پسرم شیرمو نمیخوره 😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 31 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا کی اینطوریه

ی مدت اینجوریه اما درس میشه 

انگاری مزه ی شیرت عوض شده نمیخوره ب خورد و خوراکت توجه کن شیرینی بخور شیر بخور بادام بخور

مزش فرق کنه.

فلفل ادویه اصلن نباید بخوری 

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2731
من به دخترم شیرخشک و شیر خودم میدم نکنه یه وقت اینطوری بشه

میشه 

شیر خشک مزش خیلی شیرینه و خوردش راحتتره

اگه بدی بد عادت میشه شیر خودتو نمیخوره باید کم‌بدی شیر خشک مثلا شبا بدی فقط.

من هم شیر خشک میدادم شیر خودمو رفته رفته دیگه نخورد شیرمو برگشت ب شیر خشک😑😑

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2740
مامانت چه چیزا بلده پسر من دایم دلدرد داره و خوابش خیلی سبک یک ماهش بهش بگو چیکارش کنم

مامانم میگه تا 4 ماه بچه شکمش نفخ داره، خودت نباید چیزای  نفاخ بخوری، مامانم میگه ترنجبین ازعطاری بگیر یکم یعنی یه قاشق چایخوری بهش بده، ولی اصلاااااااا شیرخشت نده، حتی اگر عطاری توصیه کرد، ترنجبین دم کرده به کوچولوت بده، یعنی یه ذره اش دم کن و اندازه یه قاشق چایخوری کوچیک بهش بده

همیشه دردناک ترین سنگ هاراکسانی به سمتت پرتاب میکنند که برایشان سنگ‌تمام گذاشتی  یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است...
من شیر خشت میدادم بده مگه چرا؟ 

مامانم میگه خیلی بده، بچه رو عصبی میکنه☹️

همیشه دردناک ترین سنگ هاراکسانی به سمتت پرتاب میکنند که برایشان سنگ‌تمام گذاشتی  یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است...
2706