2737
2734
عنوان

علائم مسخرررررررره 😡😢😡 ... خوشحالی شوهر 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3393 بازدید | 217 پست
نه بی بی زدم منفی بود 😐

منم ۲ سال مخالفت کرد میگفت بچه نمیخوام  تا حد خودکشی رفتم که بچه میخوام از خدا خواستم بیاره تو دلش دیگه شد.. شکر خدا 

اول یه صلوات بفرست.من مطمئنم خوشبخت خوشبخت هستم چونکه هرچه دارم رو عاشقانه دوس دارم  من از خدا هستم و خدا سراسر انرژی مثبت است. یه روزی میرسه که من ۷۰ سال دارم  و تایپیک هام رو میخونم لذت میبرم چونکه اون زمان همسرم بچه هام همه خوشبخت و سالم هستیم،خدایا ب حق امام حسین و حضرت عباس قسمت میدم  سلامتی و دل خوش بده ب همه .من یه اردیبشهتی خوشبختم  تاکید میکنم‌زندگیم  سراسر انرژی مثبت  و امیده. زندگی من سراسر عشق و محبت و انرژی مثبته.من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است. ۴ تا محبوب خدا همیشه بهشون پناه میبرم و دستم رو رد نمیکنن ۱.امام حسین علیه السلام. ۲.آقا ابلفضل.۳.امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف. ۴.امام رضا ضامن آهو. عاشقتونم که هر وقت صداتون زدم اومدید و از طرف خدا برام هدیه آوردید. من قطعا هم موفق هستم و هم خوشبخت. خدایا مواظب همسرم  و بچه هام باش.  دوست دارم معبود من. پیش ب سوی سعادت 😚😚😚😚😚😚😚😚پیش بسوی انرژی مثبت 😍پیش بسوی  عشق 😚😙😍😍
عزیزم از من به تو نصیحت تا شوهرت نخواسته اصلا بچه دار نشو وگرنه تمام بار مسئولیت بچه با خودت میشه ا ...

مرسی قربونت .. دیگه از این به بعد باید کلی باهاش حرف بزنم که قانع شه .. اره شما درست میگی کافیه شب بگم بچه گریه میکنه یکم حواست بهش باشه دیگه کلا از زیر کار در میره ... الانم میگه بچه چیه بابا نمیزاره شب راحت بخوابیم 🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ۱۰ماهه اقدامم نمیشه .تا ۲ ماه دیگه بشه یه سال بعد میرم دکتر

ان شالله این ماه باردار بشی عزیز دلم ... به نظرم هییییییچ خبری قشنگ تر و بهتر از این نیست که بفهمی یه فرشته تو راه داری 😍😍

2731
میگه هزینه اش زیاد میشه از پسش بر نمیام ... همکاراش بهش گفتن هزینه سونو و ازمایش و کلی چیزای دیگه بچ ...

بزار ی بچه بیاری دیگه دونفره بودنی نداری...حتی موقعی ک رابطه هم خواستید داشته باشید ممکنه یهو گریه و جیغ و گند بزنه تو همه چی...یا بزرگتر شد..یهو بیاد در اتاقو داد و هوار و گند زدن همانا...بچه چیه بابا...من ی دونه 5 ساله دارم مث چی پشیمونم....هر چند الان ک بزرگ شده دردسراش کمتر شدن...ولی بازم برگردم عقب هیچوقت بچه دار نمیشم

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
چه بحث شیرینی انقد دلم میخواد باردار بشم،این ماه اقدام داشتم، اما از کرونا خیلی میترسم، اینکه تو ای ...

من کلا تاپیکایی که در مورد بارداری و علائمش و بی بی چک باشه خیلی دوس دارم و میشه گفت تو همش حاضرم 😍 اره خطرناکه ولی خوب معلوم نیست تا کی این ویروس باشه حاضرم ریسک کنم اما چه فایده که شوهرم نمیخواد 😑

اره الان ازوقتی دوسه قطره ابش ریخته ومنم اینجوریم رابطه هم نداریم میگم میگه نه مریضی من دلم نمیاد خو ...

😂😂😂 وای خدا ... حالا شوهر من امار روزای پریودیمم داره یه روز دیر پریود شم میگه چیشد نشدی 😳😅

2740
وقتی همسرت موافق نیس کار اشتباهی میکنی صبر کن تااونم خودش بخواد بچه دار شدن ی مسعولیت دوطرفس   ...

کاری نکردم که دست خودشه گفتم خودت حواست باشه ولی خدایی خیلیم مواظبه 😶میدونم ولی خوب خودم عاشق بچم 🤒

وقتی همسرت موافق نیس کار اشتباهی میکنی صبر کن تااونم خودش بخواد بچه دار شدن ی مسعولیت دوطرفس   ...

کاری نکردم که دست خودشه گفتم خودت حواست باشه ولی خدایی خیلیم مواظبه 😶

زندگی بدون بچه یچیز کم داره آره اذیت داره خرج داره ۰۰۰۰۰۰ ولی نگاه و خندش به همه اینا میارزه امید ...

وای اره دقیقا 👌 زندگی یه فرشته میخواد یه نی نی ناز یه بچه که اذیت کنه شلوغ کنه گریه کنه بخنده نق بزنه .. ❤😍😍😍😍😍

منم ۲ سال مخالفت کرد میگفت بچه نمیخوام  تا حد خودکشی رفتم که بچه میخوام از خدا خواستم بیاره تو ...

خوب خدارو شکر که بالاخره راضی شد .. واسه منم دعا کن بتونم راضیش کنم 

خوب خدارو شکر که بالاخره راضی شد .. واسه منم دعا کن بتونم راضیش کنم 

من شب قدر خیلی دعا کردم خیلییی  

اول یه صلوات بفرست.من مطمئنم خوشبخت خوشبخت هستم چونکه هرچه دارم رو عاشقانه دوس دارم  من از خدا هستم و خدا سراسر انرژی مثبت است. یه روزی میرسه که من ۷۰ سال دارم  و تایپیک هام رو میخونم لذت میبرم چونکه اون زمان همسرم بچه هام همه خوشبخت و سالم هستیم،خدایا ب حق امام حسین و حضرت عباس قسمت میدم  سلامتی و دل خوش بده ب همه .من یه اردیبشهتی خوشبختم  تاکید میکنم‌زندگیم  سراسر انرژی مثبت  و امیده. زندگی من سراسر عشق و محبت و انرژی مثبته.من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است. ۴ تا محبوب خدا همیشه بهشون پناه میبرم و دستم رو رد نمیکنن ۱.امام حسین علیه السلام. ۲.آقا ابلفضل.۳.امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف. ۴.امام رضا ضامن آهو. عاشقتونم که هر وقت صداتون زدم اومدید و از طرف خدا برام هدیه آوردید. من قطعا هم موفق هستم و هم خوشبخت. خدایا مواظب همسرم  و بچه هام باش.  دوست دارم معبود من. پیش ب سوی سعادت 😚😚😚😚😚😚😚😚پیش بسوی انرژی مثبت 😍پیش بسوی  عشق 😚😙😍😍
بزار ی بچه بیاری دیگه دونفره بودنی نداری...حتی موقعی ک رابطه هم خواستید داشته باشید ممکنه یهو گریه و ...

از اول بچه دوست داشتی یا الان پشیمونی ؟؟؟ 

وای عزیزم اینجوری نگو من ارزومه دستای کوچولوش بگیرم و هر روز نق بزنه 😍

2706