2737
2734
عنوان

علائم مسخرررررررره 😡😢😡 ... خوشحالی شوهر 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3393 بازدید | 217 پست
واقعا راضی شده ؟؟؟ چه جوری

شب ۷واب دیدم الکی توخواب گریه کردم و.. به صدام بیدار شد ترسید گف چیشده ...؟؟؟؟من هی گریع کردم گفتم تمام تقصییره توعه باز گریه کردم گف بگو .گفتم خواب دیدم تو جمع نشیم فلان کس بارداره بعد از من پرسید عزیزم تو چی باردار نیسی؟؟؟مامانت زود گف نه این نازاست و بچش نمیشه پسرمو بدبخت کرده  و پاشو یدونه زد توصورتم .باز گریه کردم😂😂

شب ۷واب دیدم الکی توخواب گریه کردم و.. به صدام بیدار شد ترسید گف چیشده ...؟؟؟؟من هی گریع کردم گفتم ت ...

واای توچه مارمولکی هستی منم از اینکارا کردم ولی نه برای بچه دارشدن 😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شب ۷واب دیدم الکی توخواب گریه کردم و.. به صدام بیدار شد ترسید گف چیشده ...؟؟؟؟من هی گریع کردم گفتم ت ...

بعدش اینارو شنید یکم نرم شد ترسید.بعدشم تو گوشی بودم الکی گفتم اااه ببین  یخ بیچاره بخاطر یه مشکلاتی اینا نزاشتن بچه بیاد ۳ سال  رحمه دختر مشکل ساز شدا بچشون نمیشه☹️☹️

2731
وای عزیزم ان شاالله بچه که خییییییلی خوبه من تازه خوابشم دیدم خدااااای من چه قد تو خواب قربون صدقه ا ...

من سه چهار ماه قبل از بارداری ناخواسته م،خواب دیدم بچه دارم،در صورتیکه اصلا تو فکرشم نبودم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2740
نه دهن لق میره به مادرخواهرش میگه اونام به همه میگن  ازالان زوده همه فامیلاش بدونن

من تو دو ناهکی به مادر شوهرم نمیخواستم بگم شوهرم گفت بگو عیب نداره بعدش اون بنده خدا روم نشد بگم به کسی نگو گفتم شاید ناراحت بشه همچین چیزی بگم . بعدش اون بنده خدا از ذوقش به خواهر شورم گفت اونم به مادر شوهرش گفتکم کم پیچید همه فهمیدن😂😂😂 فقط خواجه حافظ شیراز نمی دونست. حالا خانواده خودم به جز مادرم و خواهرم دیگه هیچکس نمی دونست تا پنج ماهگیم😂😂

من تو دو ناهکی به مادر شوهرم نمیخواستم بگم شوهرم گفت بگو عیب نداره بعدش اون بنده خدا روم نشد بگم به ...

انشالله ۳ماهم بشه میگم  خیلی شکنجم دادن  میترسم بفهمن .... 

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
انشالله ۳ماهم بشه میگم  خیلی شکنجم دادن  میترسم بفهمن ....

خب دیر تر هم بفهمن اشکال نداره ...من مجبور بودم زودتر بگم به خاطر پرهیز غذایی و نخوردن ممنوعه ها میگفتم بهتر بود تا به خاطر من یه سری ادویه هارو نریزن تو غذا هاشون اخه ما هر چند وقت یه بار میریم دیدنشون چند روز میمونیم. ادویه هایی مثل جوز هندی و زیره و اویشن و از این جور ادویه ها همیشه تو عذاشون میریزن اگر نمی گفتم ممکن بود خدای نکرده چیزی بشه

2706