2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نمی دونم تصمیم درستیه یا ن نمی دونم بتونم اونجا دووم بیارم یا ن نمی دونم دوباره برگردم خونه خودمون ...

پس نرو! 

وقتیک مطمئن شی کارت و تصمیت عاقلانه و صحیحه 

عاشقتم کع باشن واسه 2 روز... نه بگو 1 هفته عزیزی

چقدر میخوای بمونی که نظم زندگیشون به هم نریزی و مشکلتم حل شه؟؟؟

رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند...

چی را خوندین این نوشته آبی ز چیه والله من میترسم باز کنم حک بشم لطفا هر کی خونده توضیح بده 

1400 سال من هست 💃💃💃آینه جادویی منو به گذشته ببر🏄‍♀️🏄‍♀️🏄‍♀️ وای چه روز خوبی با هیچ کس جز خودم درد دل نمیکنم، با هیچ کس جز خودم دوست نیستم ، واسه هیچ کس دل نمیسوزونم و واسه هیچ کس جز خودم کار پیدا نمیکنم، فقط خودمو میبینم و بس، زخم هایی عمیقی که بخاطر خیر خواهی بر روی قلبم موندن ندارم و تا  الان خیلی پیشرفت کردم انرژی واسه دیگران نمی‌ذارم  واسه خودم میزارم  🤔🤔🤔 آینه منو برگردونم به حالم  سال 1400 شد و منو دیگه هیچ کس نمیتونه غمگین کنه، من با همه دوستم اما به هیچ کس اعتماد نمیکنم و هر کسی مسئول حل مشکلات خودش هست به من مربوط نیست، و مشکلات منم به هیچ کس مربوط نیست هر وقت دلم میگیره جلوی آینه وایسادم و باهاش درد دل کردم با رژ لبم نوشتم و بعدشم پاکیدم 😂😂😂 چقدر حالم خوشه 1400 سال من هست دورم خلوت از آدم‌های بی ارزشی هست که انرژی مثبت را ازم  میگرفتن 💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
چی را خوندین این نوشته سبز چیه والله من میترسم باز کنم حک بشم لطفا هر کی خونده توضیح بده 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4668911/خونه-خواهرم-زندگی-کنم-یا-خونه-خودمون-تورو-قرآن-کمک?page=1

برا خوشبختیم صلوات می فرستی؟
2706