2733
2739
عنوان

قورمه سبزی جان. باردارا و حساسا نیان😢💔😂

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 119 پست
😂😂😂😂.وای رفتم توی تاپیکات توی یه هنرمندی بخدا چقدر کیکها ودسرهات قشنگ بودن دگه کیگ یخچالی من رو ...

😂عکس کیک یخچالی برات فرستادم تو تاپیکت فکر کردم دیدی پاک کردم

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
من اهواز دوست💕

منم کوردارو دوست💘

گیانم  باوانم ، تانِکم 😁😁😁

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂عکس کیک یخچالی برات فرستادم تو تاپیکت فکر کردم دیدی پاک کردم

آره دیدمش. ولی من بیسکوییت هامو سالم گذاشتم.ولی درکل احساس میکردم خیلی سنگینه 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2728
منم کوردارو دوست💘 گیانم  باوانم ، تانِکم 😁😁😁

😂😂😂😂کردی سنندجی گفتی

کردی سنندجی و کرمانشاه متوجه میشم ولی نمیتونم حرف بزنم

من تا چند سال پیش لحجه اهوازی داشتم😂😂😂😂

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
توی دزفول عید پره

اخرین بار شاید دوازده سال پیش خوردم😢کلی خاطرات بچگیمو زنده میکنه

آره دیدمش. ولی من بیسکوییت هامو سالم گذاشتم.ولی درکل احساس میکردم خیلی سنگینه 

این که من درست کردم داخلش موز داره

من مزشو دوس دارم

کلا هر چی شکلاتی باشه  برای من سنگین نیس 😂

اخرین بار شاید دوازده یال پیش خوردم😢کلی خاطرات بچگیمو زنده میکنه

عزیزم. خونه مامانم یه درخت کنار دارن بهار که میشه دیگه کل حیاطشون میشه کنار. یعنی روزانه مامانم حیاط رو ک تمیز میکرد ۲کیلو کنار جمع میکرد

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2740
عزیزم. خونه مامانم یه درخت کنار دارن بهار که میشه دیگه کل حیاطشون میشه کنار. یعنی روزانه مامانم حیاط ...

😢😢😢😢😢

😢😢😢😢😢

همشهری جون ☺

💜💙💛🌹

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
😂😂😂😂کردی سنندجی گفتی کردی سنندجی و کرمانشاه متوجه میشم ولی نمیتونم حرف بزنم من تا چند ستل پیش ...

عه 😂😂زبان کوردیو خیلی دوسدارم

چراا از بچگی تو خونه فارسی حرف میزدن خانواده؟

اره لهجه دارم شدید😂😂

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
عه 😂😂زبان کوردیو خیلی دوسدارم چراا از بچگی تو خونه فارسی حرف میزدن خانواده؟ اره لهجه دارم شدید😂 ...

اره فارسی حرف میزنن

اسی جان اینو 

داشته باش اجالتا تا بهش برسی بخوری 

همسرم لب به گوشت قرمز نمیزنه 

برای همین با مرغ میپزم

از ساعت پنج و نیم هم بار گذاشتم 😍😍😍😍

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
اسی جان اینو  داشته باش اجالتا تا بهش برسی بخوری  همسرم لب به گوشت قرمز نمیزنه  بر ...

ای جانممم😍چه کردی👏😋

نوش جونتون 

منم مامان بابام چون چربی دارن بعضی وقتا با مرغ میخورن