2733
2739
عنوان

زندگی با تک پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون که آره ولی عزیزم اگه تک پسر باشه خیلی فرق میکنه مشکلی پیش بیاد تمام بار زندگی خانواده شوهر روی د ...

میگم بستگی بخانوادشم داره دیگه ک تو چه محیطی بزرگ شده باشه و فرهنگشون ب چه شکل باشه 

من دیدم کسایکه با تک پسرازدواج کردن وخانوادشون مشکل خودشونو خودشون حل کردن ازبس فریخته بودن

الان ببین شوهرمن برادرم داره ولی تمام مسیولیت مادرش بااینه پس ب تک پسری ده پسری نیس 😑

2731
فقط بهت بگم اگه پدرشوهر مادرشوهرت چیزیشون بشه یا اگه پیرن و شوهرت تک پسر باشه دهنت سرویسه تامام 😐

لایک داری .الان پدر شوهرم فوت کرده .تا سر کوچه هم بریم میگه منم بیام .یه بار شمال رفتم پدرمون و در اورد به شوهرم قایمکی تیریپ برداشت گفت ارزومه برم شمال .به شوهرم گفتم همه میگن برم کربلا مکه .

همون حرف مامانش تو دلش موند .گفت کاش میبردیم بیچاره مامانم اینجوری گفت

دوست جونیا میشه لطفا برای شفای پسر دوساله ام حمد بخوانید .ایشاللا حاجت روا باشید❤️
تو خواهر شوهره خوبی هستی عزیزم مادر خوبی داری ولی بقیه که نیستن 

ممنون گلم یه وقتایی مامانم از بعضی کاراش ناراحت میشه چون خودم و خواهرم بازنداداشم سنامون نزدیک درکش میکنیم

من خودم خواهرشوهر ندارم ولی مادرشوهرم خیلی اذیت میکنه میدونم درکش میکنم خداروشکر مامانمم میفهمه

2740
میگم بستگی بخانوادشم داره دیگه ک تو چه محیطی بزرگ شده باشه و فرهنگشون ب چه شکل باشه  من دیدم ک ...

آره ولی همش اون نیس یه وقتایی فرهنگشونم خوبه ولی چون بچه ای جز اون نیس چاره ای نیس مشکلاتی مثل بیماری و افتادگی رو در نظر بگیر ربطی به فرهنگ نداره فرهنگشونم خوبه ولی چون پسر دیگری نیس همش رو دوش همین تک پسره. ولی قبول دارم فرهنگ و شعورم خیلی نقش مهمی داره بعضی وقتت

من زن پسر بزرگم خیلی بده خیلییی بخصوص ک پدرشوهرمم خیلی بی دست و پا و سادس رسمن مسئولیت خونوادش گردن شوهر منه هم همیشه موش ازمایشگاهی بچه اوله هم غمخوار خونواده 

ولی تک پسر نه بهتره داداش من تک پسره ولی خداروشکر زنش راضیه ازش خونه مادرم زندگی میکنن و هیچوقت سرو صدا و دعوا نکردن تو این چند سال 

ما یه فامیل داریم یه پسر داره دختر هم دارن مادرو پدره از اول با پسره صمیمی بودن و هستن همین باعث شده اگه نیاز به کسی داشته باشن پسره به دادشون میرسه با پسره راحترن خدا عالمه که عروس ناراحته یا نه ولی شنیدم عروس و خونواده شوهر باهم خوبن خیلی رفت و آمد دارن مادر شوهره از عروس تعریف میکنه عروس هم از مادر شوهر . اینا رو از اطرافیان شنیدم خودم ندیدم خدا عالمه. ولی به ظاهر انگار مشکلی ندارن از باطنش خبر ندارم 

لایک داری .الان پدر شوهرم فوت کرده .تا سر کوچه هم بریم میگه منم بیام .یه بار شمال رفتم پدرمون و در ا ...

آره به خدا منم مادرشوهرم هوو شده برام . از هوو بدتره ناز میکنه برا شوهرم هرچی میخرم اونم دوبرابر میخره نگاه نمیکنه به سنش و هیکلش انگار میخاد انتقام بگیره هرچیزی با ربط و بی ربط میگه منم میخام از هزار تومنی یا چندصد میلیون تومنی مثل خونه همشم به شوهرم میگه بگیر 😐

2706