2737
2739
عنوان

وای توروخدابیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 40 پست
ممنون مرسی..انشالا ک عشقم برگرده و بیادخواستگاری همبن ک میشه فامیل پسرخالم چون دوسش دارم خیلی

اخه برای اون پرستاره هم گل فرستادی کلی دعا کردیم اون بشه اخه😭😭

راستی تو تاپیک قبلیت گفتی یه سوره خوندی که تو خوابت صلاح کار اومد

میشه بگی چیا رو دقیقا خوندی؟؟؟

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋
اخه برای اون پرستاره هم گل فرستادی کلی دعا کردیم اون بشه اخه😭😭 راستی تو تاپیک قبلیت گفتی یه سوره ...

اره گل فرستادم تولدش بود..توتاپبک قبلی نوشتم فدات..۷بارسوره شمس و لیل ..دراخر ی ایه س نوشتمش توتاپیک قبلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره گل فرستادم تولدش بود..توتاپبک قبلی نوشتم فدات..۷بارسوره شمس و لیل ..دراخر ی ایه س نوشتمش توتاپیک ...

ممنونم👊🏻🦋🌿

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋

کورد کجایی؟؟ خب حرف دلتوبهش بگو

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2728
ایلام..اخه تموم کردیم چجورحرف دلم بگم

کی تموم کردی ؟!سرچی بوده؟! میدونه دوسش داری؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
کی تموم کردی ؟!سرچی بوده؟! میدونه دوسش داری؟

۵ماه تموم کردیم براازدواج بود ی هفته مونده بودبیادخواستگاری ک یهو گفت میخام برم خارج دوس ندارم مانع خوشبختیت بشم..امانمیدونم چراهمچین شدباورنمیکنم همش حس میکنم برمیگرده

۵ماه تموم کردیم براازدواج بود ی هفته مونده بودبیادخواستگاری ک یهو گفت میخام برم خارج دوس ندارم مانع ...

شاید داره امتحانت میکنه ؟! اون که میدونه که چقدر دوسش داری پس چرا میخواد بره؟!! کجا میخواد بره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
شاید داره امتحانت میکنه ؟! اون که میدونه که چقدر دوسش داری پس چرا میخواد بره؟!! کجا میخواد بره؟

اره قبلا قسمش دادم میخای بری جون مادرش قسم میخورد ک ن بخاطر تومادرم چون وابسته شدید ب مادرش اره همیشه میگفت یکارای میکنم هیچوقت نمیتونی منوبشناسی خودمم باورنمیکنم..۴ ۵ تاکشورنظرش نمیدونم کدوم...تاپیک قبلمم بخون

اره قبلا قسمش دادم میخای بری جون مادرش قسم میخورد ک ن بخاطر تومادرم چون وابسته شدید ب مادرش اره همیش ...

نمیدونم چی بگم...

ولی از خدا میخوام بهترینا سرراهت قرار بگیرا💗💓

1
5
10
15
20
25
30
35
40