2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا میدونه زیر زمین چه خبره😞

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2740

کجای تهران .خبرش رو از کجا شنیدید

دوستان نی نی سایتی عزیز برام دعا کنید ۶ساله در انتظار بچه دار شدن هستم سه بار آی وی اف کردم یه بار آی یو آی  لطفا با دلهای صافتون دعا کنید من باردار بشم و بچه های سالم و صالح خدا بهم بده

گفته می شود صدای این انفجار در گرمدره و شهر قدس شنیده است.به گزارش کانال تلگرامی مهر و فارس برق این مناطق قطع شده است.

«مسلم عادلی» مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری البرز بامداد جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: طبق بررسی ها صدای مهیب ناشی از عملیات حفاری تونل در محدوده طرح احداث بزرگراه شهید همت به کرج بوده است. 

عادلی افزود: عملیات حفاری در ارتفاعات کلاک بالا واقع در شرق شهر کرج در حال انجام است. 

وی اظهار داشت: به منظور رفاه و آسایش ساکنان محدوده بزرگراه در حال احداث از انجام عملیات حفاری انفجاری در شب جلوگیری خواهد شد

هر چی آرزوی خوبه مال تو❤
منم تاپیک زدم کسی نمیدونه از چیه

«مسلم عادلی» مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری البرز بامداد جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: طبق بررسی ها صدای مهیب ناشی از عملیات حفاری تونل در محدوده طرح احداث بزرگراه شهید همت به کرج بوده است. 

عادلی افزود: عملیات حفاری در ارتفاعات کلاک بالا واقع در شرق شهر کرج در حال انجام است. 

وی اظهار داشت: به منظور رفاه و آسایش ساکنان محدوده بزرگراه در حال احداث از انجام عملیات حفاری انفجاری در شب جلوگیری خواهد شد.

❤پُشتِ من خدا بوده همیشه❤