2733
2734
عنوان

ببینید این رفتارم با بچم درسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 987 بازدید | 91 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درست بود منتهی ی جاش غلط بود 

نباید بی اهمیتش میکردی و در اتاقو روش میبستی 

توضیحش طولانیه  فقط اینکه میتونه نتیجه س این باش ک وقتی بزرگ شد نتونه خواستشو درست بخواد و بعد از دعوا و بحث کوتاه بیاد از اضطراب اینکه اهمیتی نداشته باش واسه طرفش

کتابای تربیتی زیادی تو بازار هست 

2731

کاری که میخواد و انجام نده ولی دیگه تنها نزارش! اضطراب میگیره بچه.بی توجهی فعال نیاز داره

یعنی کنارش باشی نادیده بگیری اگه نیاز داشت محبت کنی و در نهایت آروم بهش توضیح بدی

چیزی به اسم ژن خوب و بد نداریم.از ماست که بر ماست

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am

درسته.یاد میگیره با جیغ و گریه به خواستش نمیرسه.در برابر اینجور بچه ها باید خودتو بزنی به اون راه و ببخیال باشی

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2738

من دخترم کوچیکتر که بود یه مدت یاد گرفته واسه هر چیز جیغ و گریه راه بندازه.منم میگفتم اگه میخوای گریه کنی برو تو اتاقت گریه کن بعد که آروم شدی بیا بیرون چون من دوست ندارم صدای گریه بشنوم.چند بار اینو گفتم از سرش افتاد خدا رو شکر..

البته بعد که ساکت میشد حتما بغلش میکردم.

کاری که میخواد و انجام نده ولی دیگه تنها نزارش! اضطراب میگیره بچه.بی توجهی فعال نیاز داره یعنی کنار ...

خیلی خوب بود مرسی

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙

دختر منم گاهی با جیغ و گریه کاری رو میخواد ولی من بهش بی توجهی نمیکنم بلکه سعی میکنم حواسشو پرت کنم،خیلی وقتا ج میده و حتی شروع میکنه ب خندیدن وقتی آروم میشه بهش توضیح میدم ک کارش درست نبوده و کار درست اینه،بچه ها خیلی باهوشن و میفهمنن

کاری که میخواد و انجام نده ولی دیگه تنها نزارش! اضطراب میگیره بچه.بی توجهی فعال نیاز داره یعنی کنار ...

اخه تا وقتی هستم که گوش نمیده به حرفم فقط منو میزنه نه از ژن مطمعنم تو فامیلمون ۲ قطبیو انواع مشکلات روانی داریم منم کلی رفتم مشاوره تا بهم توضیح داد چطور یه ژن بد خاموش میشه اگه تا ۶ سال درستش نکنم اونم مشکل پیدا میکنه

2706